Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A lányom mindig pucérkodik miért?

A lányom mindig pucérkodik miért?

Figyelt kérdés
Hiába öltöztetem fel levekőzik. 2 éves. Ha van rajta pól nadrág kintre pelus akkor is levetkőzik. Nálatok van vagy volt ilyen?

#levetkőzés #Pucérkodik
2016. szept. 13. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy zavarja az egyik ruhadarab (melege van, cetli szúrja) vagy bőszen gyakorolja az egyes ruhadarabok fel-levételét vagy kezd megérni a szobatisztaságra vagy figyelemfelhívás, hogy foglalkozzál vele. Vagy mindez egyszerre :)
2016. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindegyik ruháját leveszi. Még azt is amelyikbe nincs cetli. Nappal szépen pisil a bilire meg ha nappal elalszik sem pisil be. Este meg hosszabb útra még nem merem pelenka nélkül elinditani. Felveszi leveszi mostmár vagyis tanulgatja. Nem vettem észre még több figyelmet akarna. De lehet.
2016. szept. 13. 13:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam is ezt csinálta. Állandóan levetkőzött, pelust is és bepisilt az ágyba. Mi leragasztottuk a pelust hogy ne tudja levenni.

Már nem csinálja mióta leesésgátlós ágyon alszik.

Szerintem unatkozott és azért vetkőzött állandóan

2016. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekünk nem kell leragasztani a pelust had bilizzen. Ha megyünk valahova nem csinálja ezt csak itthon.

Most is hozta a bilit pisilt.

2016. szept. 13. 13:53
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Szeret pucérkodni, és élvezi, azért.

Teljesen természetes állapot, és zavarja, ha ruha van rajta.

2016. szept. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínűleg egyrészt a ruha fel-levételét tanulgatja, másrészt rájött, hogy pelus nélkül kényelmesebb. El fog múlni az újdonság varázsa, kitartás.
2016. szept. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van.2,5 éves a kislányom.Ráadásul nem csak otthon.Nagyon finnyás.Hétvégén vendégségbe voltunk és leöntötte magát narancslével.Elkezdte levenni a felsõjét,azt még értettem,mert az lett piszkos,aztán sorrakerült a nadrág,cipõ,bugyit is elkezdte,hiába mondtam,hogy ne vegye le.Kaptunk szerencsére tiszta pólót,úgyhogy megnyugodott.Elég ciki de nem tudok mit csinálni.
2016. szept. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak gyermeki hóbort. Látja, hogy téged ez zavar és idegesít és csak azért is ezt csinálja. Ha ügyet sem vetsz rá egy ideig, pár hét alatt teljesen elfelejti, hogy ez létezik és nem csinálja. Keres majd mást, amivel bosszant ne aggódj! :) Sok sikert.
2016. okt. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!