Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 15 hónapos a kisfiam, nem...

15 hónapos a kisfiam, nem tudom vegyek neki őszi kabátot? Van pár vastag kardiganja, vagy csak egyből télit vegyek majd két hónap múlva?

Figyelt kérdés
2016. szept. 14. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
En vettem.
2016. szept. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én vennék mert az őszi kabátok általában szélállóak és/vagy vízállóak, egy kardigánon meg "átfúj" a szél jobban.
2016. szept. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Hasonló korú volt tavaly ilyenkor a gyerkőc az alábbiakkal:

2 pufis mellény, thermo pulcsik, sima pulcsik, kivehető (thermo) béléses vízlepergető kabát és egy szimpla átmeneti kabát. Mi sokat voltunk kint és koszolódott is, szóval bőven szükség volt ezekre.

2016. szept. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

csak egy szél és vízálló vékony béléses kabát

vagyis kettő volt neki

egy benti udvari és egy hazamenős

2016. szept. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszi!

Mar kineztem pont egy ilyen szel es vizallot, csak nem voltam benne biztos, hogy kihasznalja- e. Tavasszal is vettem, es egyszer volt rajta. Mondjuk akkor meg a babakocsibol nezelodott, ha esett az eso, raraktam az esovedot.

2016. szept. 14. 10:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is kihasználatlanok a szélkabátok (őszi-tavaszi). Inkább polár pulcsit és mellényt adok rájuk, ezeket jól kitudják használni.
2016. szept. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!