Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális viselkedés ez egy...

Normális viselkedés ez egy olyan lánytól, aki egy hónap múlva 7éves lesz?

Figyelt kérdés

Alapvetően nagyon okos, kedves kislány, elég lelkizős. Nagyon igényli a gyerek társaságot, amit sajnos így nyáron most nem tudok neki mindig biztosítani,mert a környékünkön nincsenek ekkora gyerekek, viszont van egy egy évvel fiatalabb unokatesója, akivel ha együtt van, akkor "megőrül"

Sikítozik, nem fogad szót, rossz lesz,és tíz percig szeretik egymást, utána viszont csak veszekednek. Egyáltalán nem jönnek ki egymással, viszont ha pár napig nem találkoznak, akkor hiányolják egymást. Viszont a kislányunk olyankor komolyan mondom, mintha 5évet visszafejlődne.Viszont más gyerekkel minden gond nélkül olyan szépen eljátszik, egyet se veszekednek, de a saját unokatesójával meg félek összeengedni.


2015. aug. 6. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen természetes. Az én 6 éves lányom is ezt csinálja. Teljesen megváltozik ha jön hozzánk valaki. És emlkszem, énis ilyen voltam! :)
2015. aug. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ezt kicsit ahhoz tudom hasonlítani, mikor én a legjobb barátnőmmel vagyok. Alapból normális felnőtt, komoly nőnek tartom magam, de mikor vele vagyok.. A múltkor még a férjem is elszörnyülködött :D Visítva, sírva nevetünk, hangoskodunk, sokszor minden témánk röhögőgörcsbe fullad. szívatjuk egymást, szekáljuk egymást, mint az óvódások. Szerintem velük is ez lehet a helyzet. Tipikus kislány barátnők. Egyszer öribari, aztán örihari, és 5 perc múlva megint minden oké :)
2015. aug. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!