Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyereknevelési könyvek érdekel...

Gyereknevelési könyvek érdekelnének. Tudtok?

Figyelt kérdés
születéstől az iskoláig, esetleg iskoláskortól a kamaszkorig érdekelnének könyvek, a gyerek neveléséről, fejlődéséről. olyat mint pl a gyerekekre hangolva. Ha tudtok pdf formátumot örülnék. Köszönöm előre is!
2016. szept. 19. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Jo Frost-Szuperdada

Imádom:)

2016. szept. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom, mindenképp válaszd ki a magad szerzőjét, aki neked szimpatikus, különben el fogsz veszi a sok megmondóember különféle "örökörvényű igazság" nézetei között. Én Ranschburgot választottam és a Szülők könyve szól az első korosztályról, terhességtől iskoláskorig. Vekerdy túl liberális és egyúttal dogmatikus nekem, valóságtól kissé elrugaszkodott, de nála is nagyon sok hasznos tanácsra és gondolkodásmódra leltem. A külföldi szerzők bestsellerjeit inkább hanyagolom, magyar gyereknek magyar szülővel magyar nevelés kell, nem mert kirekesztő vagyok (nem vagyok), hanem mert szerintem így áll össze egy egységes rendszer.
2016. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


:-)

2016. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Doktor Spock.

De az sem ír a WC kagylóba gyömöszölt maciról, vagy a zongorába hintett rizsről :-)

2016. szept. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!