Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok erről a gyerekne...

Mit gondoltok erről a gyereknevelési módszerről?

Figyelt kérdés
A 6 éves gyerek hisztizik. Az oka mindig átlagos, olyan dolgok, amin minden gyerek átesik: játékon való veszekedés a testvérével, öltözködés, stb. A gyerek anyja ezeket úgy kezeli, hogy rászól a gyerekre, ha ez nem használ, akkor megtépi a haját, megpofozza-vagyis testi fenyítést használ. A gyerek Ilyenkor általában elkezd sírni, nem fogadja el az anyja vígasztalasat. Ezen az anyuka kiakad, kezelhetetlennek nyilvánítja a gyereket és kirakja a teraszra, hogy ott sírjon amíg meg nem nyugszik.

2015. júl. 13. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyukának javasolnék kezelőorvost. Ez pedig nem gyereknevelés, még csak nem is hasonlít rá.
2015. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mindennek el lehetne mondani,csak gyereknevelésnek nem!

Nem tudom az anyuka mit szólna ha őt is megtépnék,meg kiraknák szellőzni..... Azt tanácsolnám ennek a szuper anyukának,mint az előttem szóló is hogy nagyon gyorsan keressen fel egy szakembert!

Azt se árt ha tudja,hogy a gyerek nem felejt!Jó ha tudja,és jobban odafigyel mit tesz a gyerekével,vagy gyerekeivel!

2015. júl. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem nevezem gyereknevelési módszernek.
2015. júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ez nem gyereknevelés. ez bántalmazás. ezzel nem ér el semmit, főleg nem viselkedést, tiszteletet meg pláne...bizalomról meg ne is álmodozzon. a "kedves" anyuka csak azt éri el hogy a gyereke ahogy tud lelép tőle, akár ideje korán is. apukája nincs a gyereknek?
2015. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szegény gyerek(ek)...
2015. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyám sajnos így nevelt engem. A testvéreimet nem, mert én voltam a feketebárány (más az apám). Hát meglett az eredménye. Teljesen máshogy alakult az életem, mint kellett volna, és nagyrészt az ő hibája, ugyanis szinte menekültem otthonról. Az én gyerekeimet normálisan nevelem, nem bántom öket.
2015. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Húú.. mint ha az én egyik ismerősöm lenne. Pont ezeket csinálja...csak ott nagyobb már a gyerek. Én nem vagyok híve ezeknek a módszereknek.Szigorú vagyok,ez tény,és nálunk nincs kiabálás,örjöngés,és állatkodás,de nem verem őket agyon,és tépem őket.Egyik percben veri,utána prüttyög a gyereknek... azt se tudja az a szegény gyerek akkor most mi van az anyjával. A hajam égnek áll az ismerősömtől is,és az utolsó hozzászóló válaszát most elolvastatnám vele amúgy. Mert hogy nem hiszi el nekem,hogy nem jó ahogy nevel,és a gyereke jövője ezzel meg van pecsételve. Itt az élő példa rá. Elszomorító dolgok ezek. :(
2015. júl. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szedjen nyugtató az majd segít.

Aki képes megtépni a saját gyerekét az egy nem normális ember,nem hogy anya.

2015. júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Aztán majd csodálkozik ha a gyerek is megtépi őt,ha elég nagy lesz.

Pedig egy szót se szólhat majd, mert ő tanította ezt a "csodás" konfliktuskezelési módszert....

2015. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek, csak kár, hogy a kedves anyukát nem tudom meggyőzni erről. Annyira hisz ebben az egész nevelési módszerben, hogy úgy elő tudja adni, hogy egy pillanatra én is elfogadta. Hangsúlyozom, hogy csak egy pillanatig. Én csak egy rokon vagyok, nem szólhatok bele. Amúgy is hülyének nézne, mert meg can győződve az igazáról.
2015. júl. 13. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!