Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hétéves gyerekkel milyen...

Hétéves gyerekkel milyen ajándékot készíthetnénk barátaink esküvőjére? Kreatív anyukák ötletelését várom.

Figyelt kérdés
Pénzt kértek ajándékba és szeretnék valami személyes tárgyat, egy emléket mellékelni hozzá. El tudunk menni kreatívba még akár ma is vagy holnap alapanygért, de időnk az max egy fél délután lesz elkészíteni a cuccot.

2016. szept. 22. 14:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Csakrák be egy borítékba a pénzt, senkit nem érdekel a körítés, úgyis a kukában köt ki
2016. szept. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Nemrég volt itt kérdés, hogy halálra sértődtek, mert a kislánya rajzát kiröhögte a násznép... szerintem se erőltesd. Majd adjon valamit a kislány később, utólag, ne pont az esküvőn.
2016. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Pezsgős pohárra menyasszony és vőlegény pohárdísz


Üdvözlőkártya


Origami madár


Rajzoltok egy fát sok-sok ággal amit beletesztek egy képkeretbe. Vesztek színes tintapárnákat. Az ujjlenyomatával mindenki tud egy levelet tenni a fára. (Ne felejtsetek el popsitörlőről is gondoskodni)

2016. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ühüm, az üdvözlőkártya például jó ötlet, a pénz mellé be lehet tenni a borítékba.


Nem is gondoltam erre, hogy kirögik vagy kidobják. Két nagy gyerekük van nekik is, csak nem tennének ilyet.... Mi is kaptunk az esküvőnkre anno kis fadobozkát, amire egy jegyespárt rajzolt a kissrác, a másik ugyanezt egy bögrére, ráégethető festékkel... Azóta is megvan, kedves emlék arról a fontos napról. Oké tényleg nem szép :) de nem is az a lényeg, hanem hogy személyes.

2016. szept. 22. 15:00
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

Ez nem feltétlen igaz, hogy a kukában köt ki a körítés! Mi is pénzt kértünk azoktól, akik kérdezték, viszont kértem hogy vagy egy képeslapot, vagy egy idézetet írjanak, ami megmarad. Esküvő után mindet beletettem 1-2 apró emlékkel együtt egy dobozba, és majd pár év múlva jó lesz nézegetni!

Nálunk a legkreatívabb ajándék: vettek egy csatosüveget, 1 csomag csőtésztát, és összesen 80ezer forintot hajtogattak minden egyes tésztába 500-1000-2000 Ftosból. (persze nem kell ennyit adnotok, lehet sokkal kevesebb is-500Ft-osokból, vagy kisebb üvegben) A csatosüvegre meg gyerekkel lehet üvegfestékkel festeni :) Ők alapból egy vicces üveget vettek :) Így pénzt adtak, de amikor megláttuk (vőfély beharangozta, és ott meg is mutatták) egy örökre megmarad az a nagy nevetés az emlékünkben :) És az üvegről is ők jutnak eszünkbe, ettől tényleg soha nem láttam jobb nászajándékot!

2016. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Hm. Ez cuki ötlet, aranyos. Ha jobb nem jön, ez lesz a befutó. Úgyis imád a lányunk üvegfestékezni. Az ablak meg már tele van :)

50.000-et viszünk, gondolom, ezresekben lenne jó akkor.

2016. szept. 22. 15:17
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi porcelánfilccel rajzoltunk tányérra, bögrére. Utána sütőben fixáltuk. Aranyos lett és használható.
2016. szept. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Hát üvegmérettől függ :) nekünk a 80ezerből kb 45ezer volt 500asokban :) de szép nagy (kb 1 literes) csatosüveget kaptunk! ha van humorod, én az 500ast javaslom :) ja és a legviccesebb volt elhasználni a pénzt :D mert ugye göngyölödött tésztaformára, így a tescoba előkaptam egy zacskónyi göngyölt 500ast :D röhögötta pénztáros meg én is :D
2016. szept. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mi is ilyet kaptunk, de csak bögrét. Köszi Neked is!!
2016. szept. 22. 15:25
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát ja, meg tésztamérettől.
2016. szept. 22. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!