Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vannak olyan szülők itt...

Vannak olyan szülők itt akiknek a gyerekei hamar bepörögnek/felhúzzák magukat-akár apróságokon is?

Figyelt kérdés

Találtak rá valami megoldást?

az enyém 5 éves lány és kiakasztó..


2016. szept. 28. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Könnyű lenne azt mondani, hogy nevelési hiba, de a gyerek a tulajdonságai nagy részét "hozza" magával.

A határozott és következetes nevelés sokat segít.

Mikor megszánod, meglágyul a szíved, gondolj arra, hogy ha most engedsz, akkor sosem lesz vége a hisztinek.

Nem könnyű.

2016. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam olyan gyereket, aki ezt a magánszámot ne adná elő olykor, de még talán felnőttet se, mindenki képes teljesen kiszámíthatatlan módon besokallni és kiakadni tök jelentéktelen dolgokon. Felnőttek jó esetben maguktól észhez térnek, de ha nem, akkor se tudsz velük sok mindent csinálni. GYereknél én úgy vagyok vele, hogy őrjöngő, hisztiző gyerekkel nem tárgyalok, szóljon, ha lehiggadt. Hogyha erre nincs mód, mert olyan a szitu, hogy muszáj leállítanom mindenáron, az sokkal rosszabb, mert én leszek tőle ideges és utólag sokkal durvábban tör ki belőlem, akkor aztán nagy fejmosás van.
2016. szept. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy a bánatba ne? Majdnem minden nap. Nem jó a zokni, lecsúszik a nadrág, nem elég szoros a copf és még sorolhatnám. Olyan feszkókat tud csinálni, hogy ihajj.
2016. szept. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon idegörlő ezt mindennap végigcsinálni van hogy többször is..

Már volt hogy nem foglalkoztam vele hátha akkor felhagy vele. De volt már hidegzuhany, fenékre csapás,stb.. De semmi nem jött be.

A nagyobbikom normális.. Ezert is furcsa hogy a kisebbik meg kiidegel.

Álmomba nem gondoltam volna hogy 5 évesen még itt tartunk

2016. szept. 28. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!