Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orrvédős cipőt tudtok javasoln...

Orrvédős cipőt tudtok javasolni megfizethető áron?

Figyelt kérdés

Olyan cipő kellene, ami bírja az erős igénybevételt. A fiam 7 éves, első osztályos. A foci a mindene, minden szünetben focizik, már szétrúgta a cipőjét, amit augusztus végén vettünk.

Linket is tudnátok ajánlani? Neten csak félcipőt, szupinált cipőt találtam, ami orrvédős, nekünk sportcipő kellene, vagy valami hasonló.

Esetleg Miskolcon helyet, ahol van normális cipő?


2016. szept. 28. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
d.d. Step esetleg?
2016. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, a D.D.Step cipők nagyon jók.
2016. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél neki foci cipőt és járjon abban :)

A fociban minden cipőjét szétfogja rúgni

2016. szept. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
DD step, én is részben azért szeretem, mert nem kopik le az orra ha belerúg valamibe. Akciósan egész tűrhető áron lehet kapni (már ha a teljes árhoz viszonyítom). Több weboldalon szét kell nézni, hol van méret és akciós áron.
2016. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!