Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány foknál kezdtek el fűteni?

Hány foknál kezdtek el fűteni?

Figyelt kérdés
Én amúgy is nagyon fázós vagyok,de a párom szerint nem kell a gyerekeknek olyan meleg a lakásban sem.van egy 5éves kislányom,nem mondja hogy fázik,csak néha reggelente.napközben 21 fok van éjjel 20 .ti hány foknál kapsoljátok be a fűtést? És hány fokra melegítitek a lakást? Eddig távhősben laktam ott ha kellett ha nem nagyon meleg volt.most thermostat van es nem tudom mi lenne az ideális.
2016. okt. 4. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
22 foknál nem viseljük a hűvösebbet. Addig nem fűtűnk. Még 24 fok van. Távfűtés van de egyelőre le vannak csavarva nullára a radiátorok. Mivel nálunk pár hete még minimum 27 fok volt (ettől hűvösebb sose volt nyáron de 30 körüli sokszor), meredek lenne a 20 alatti.
2016. okt. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Télen nappal 21-22-őt tartunk, éjjel 19-20 fok alá nem engedjük.

Még fűtés nélkül is 22-23 fok van, éjjel se megy lejjebb, így még nem fűtünk, nem fázunk.

1 évesünk van, tavaly télen is így volt.

2016. okt. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nappal kb 22 fok van, éjjel 20.

Ma reggel be kellett fűtenem picit mert csak 21 fok volt.

2016. okt. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel is és nappal is 22 fokra fűtünk. Akkor kacsoltuk be először, amikor huzamosabban 20 fok körüli volt a szobahőmérséklet, azóta 22-re van beállítva.
2016. okt. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik gyerekem asztmas, a pulmonologus es a gyerekorvos is az esti huvosebb altatast javasolja (amugyis az az egeszsegesebb szerintuk: kb 18 fok).

Hat mi addig nem megyunk le, de 19 korulre (18,5-19 fok) allitjuk be a termosztatot.

Nappal pedig 21 fok korul. Viszont a hoerzet nagyon kulonbozo, foldszinti, radiatoros futesunk van (nincs padlofutes), a labunkrol papucs ide vagy oda, kepesek vagyunk fazni, foleg telen, akkor feljebb tekerjuk nappalra (22 korul mondjuk). Szoval dideregni nem szeretek en sem, de nem is melegitjuk tul a lakast, azt sem kedvelem.

2016. okt. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Távhős lakásunk van. Remélem hétvégén indítanak fűtést. 22-23 fok van, mi már fázunk. Kisfiam szobájában megy az olajradiátor este 1-2 órát. Nálunk éjjel-nappal fűtési szezonba 25-26 foka van. Imádjuk, mi ezt szoktuk meg... Kisfiam is ebbe a hőmérsékletbe született bele télen, így ő is imádja a meleget.
2016. okt. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
6-os vagyok. Reggel is bekapcsolom kisfiam szobájába az olajradiátort ébresztése előtt kb. 30 perccel.
2016. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!