Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Majdnem 3 éves 1,5 éves...

Majdnem 3 éves 1,5 éves szintre esik vissza ha itt a nagyi?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csináljak, adjatok tanácsot! Pár hónap múlva 3 éves lesz a lányom, és ha idejön anyósom egyik percről a másikra olyan lesz, mint egy 1,5 éves. Egyébként gyönyörűen beszél, választékosan, szép hosszú mondatokban, ügyes és kreatív, de ha itt a nagyi egyből elkezd szavakban beszélni, mutogatni, mászni, "óbégatni", nem eszi meg a kaját, pedig amúgy abszolút képes rá, etetteti magát. Nem tudom hogy kezeljem, ha egyedül vagyunk teljesen más, dackorszakos, nem egyszerű eset, de azért tudom kezelni. Fél éves kistesója van, nyilván ez is számít, de mintha egyre rosszabb lenne. Vigyem szakemberhez?
2016. okt. 5. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Feltekeny.
2016. okt. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Féltékeny, a kistesó szintjére megy vissza, a több törődésért.
2016. okt. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk utban a kisteso. 4,5 éves a kisfiam. De ha itt van anyósom vagy a Gyere van ott! Esküszöm nem normális a gyerekem. Mama mindent meg enged neki. Mindent szabad mamánál. Sztem nálunk ez a gond. Nálatok esetleg nem ugyanez?
2016. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Féltékeny. Lányom is 3 éves fiam 1,5. Mikor megszületett a tesó lányom is ezt csinálta a mai napig. Itatja magát, ő a kisbaba altassam el stb.
2016. okt. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!