Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti vinnétek disznovágásra...

Ti vinnétek disznovágásra majdnem 4 éves fiatokat?

Figyelt kérdés
Az apukája már ott van. De olan hideg van nekem nem sok kedvem van elindulni a gyerekkel. Az a baj nem lehet bent tartani ha mindenki kint van.
2016. jan. 23. 07:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Miért baj, hogy kint akar lenni? Felöltözteted jól és nem fog fázni! Inkább te nem akarsz menni azért vacillálsz.
2016. jan. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Igaza van az elsőnek. Semmi baja nem lenne a fiadnak, sőt nagyon élvezné. Igaz, hogy neked is illene segíteni a konyhán a többi asszonynak, talán ezért nem akarsz menni?
2016. jan. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ez tőled függ csupán. Egy 4 éves gyereknek tok mindegy hogy ott van vagy nem.

Nektek viszont ha ott van:

zavarhatja a munkát,

valakinek felügyelnie kell, aki így kimarad a melobol,

délután fele sok lerészegedett üvöltözo embert láthat ( nálunk mindig így volt),

akár tanulhat is pár dolgot mi hogy készül, lehet érdekesnek találja,

ha van ott más kisgyerek együtt játszhatnak.

Szóval érvek ellenérvek, te döntöd el hogy mi a jobb.

2016. jan. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
O részeg nem lesz. Normális a család. Csak olyan izgága. A kések. Engem teljesen leköt a ráfigyelés. És idegesít hogy nem tudok segiteni. Mindig ott voltam ilyen eseményen kicsi koromtól.
2016. jan. 23. 08:01
 5/18 anonim ***** válasza:
44%
Én nem vinném. Én magam is elkerülöm az ilyet.
2016. jan. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%

5. te biztos nem "falusi" vagy. ott nem tudtad volna elkerulni :DD bizony a gyerekeknek a tálat kell tartani a vérnek, tisztitani a belet, szurni a kolbászt..hozni-vinni a tálakat :D


persze, vinném.

2016. jan. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
Vinném, tuti élvezné, ez olyan igazi pasis meló :)
2016. jan. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

Kicsiként szüleim párszor vittek engem is. Csodálatos élmény volt: korán kelni, hideg van, unalmas az egész, csomó felnőtt akit nem is ismerek, a bűz.


Utáltam nagyon.

2016. jan. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Megyünk. Lesz ami lesz. Ki tudja fog e ilyet látni még. Panelban lakunk. Én vidéken nőttem fel és sokkal kisebb koromtól ott voltam a disznovágásokon. Évi 5-6 mindig volt. Élvezni biztos fogja . Érdekli minden alapbol.

Köszi a válaszokat!

2016. jan. 23. 08:18
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk van több egykorú gyerek a családban, vidéken élünk, ahol minden évben van több disznóvágás is, kb. 3 éves koruk óta a gyerekek ott vannak a disznóvágásokon. Nem zavarnak senkit, ők általában játszanak az udvarban, vagy bent a konyhában, vagy olyan helységben, ahol nincs hideg. Amúgy fel vannak öltöztetve, amikor meg megunták a kint létet, akkor bemennek.
2016. jan. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!