Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek jó ez a csizma?

Szerintetek jó ez a csizma?

Figyelt kérdés

Aki ért hozzá, hogy milyer érdemes venni kisgyereknek, megosztaná a tapasztalatát?

Http://www.decathlon.hu/arpenaz-100-gyerek-turacsizma-id_8189120. html


2016. okt. 5. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Én olyanokat szoktam figyelni, belül puha e a talpa, ha megnyomom (ég és föld a cipők belső talp kialakítása)

Kemény e a kérge (benyomható e vagy nem), tartja e a bokát

Lábfej körül lehet e érezni csatot, vagy varratot, vagy bármit, ami nyomhatja


amúgy a link nem jó

2016. okt. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2016. okt. 5. 13:40
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

én nem venném meg.

ez az a tipikus hajlékony vékony talpú csizma, amiben áthűl a lába és nem tart semmit, kb gumicsizma szint; de hogy pont túrázni biztos nem lenne jó, érdekes egy marketing, hogy túracsizmának emlegetik.

ha néha néha hordaná csak és inkább kocsival jártok, arra jó.

2016. okt. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekunk ilyen vaan.12 eves lanyommak is van es bar suliba nem,de itthon ha oriasi ho van vagy kimegy akkor hordja,neki amugy azt hiszem hogy fekete alspon talan lila pink viragos van.A fiam 8 eves neki is van feketeben,ra meg ralehet adni suliba is.A legkisebb lanyom 4 eves,neki ilyen lila volt tavaly,szerintem iden is veszunk,mert a tavalyit kinotte.Nekunk bevalt hotaposonak :)
2016. okt. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Évek óta ezeket a modelleket használjuk (meg ennek az elődeit).

Tökéletes hótaposók városba nagy hidegben, és kirándulni is.

A mérettől is függ, nyilván egy 22-es cipőnek nem hajlik annyira sehová a talpa, mert pici.


Mondjuk én biztos hogy még nem vennék, mert honnan tudnád, hogy mekkora kell majd december-januárban?


Arra is biztosan emlékszem, hogy az elmúlt télen elő sem vettük ezeket szinte, vagy ha igen, akkor csak párszor voltak lábon. Ezek tényleg jó melegek és mostanában alig van egy pár igazán hideg nap a télen.


Ha már Decathlon, akkor ott vannak a vízhatlan cipők, szerintem azokat jobban ki lehet használni télen (is).


Mostanra ilyen modelleket vettünk:

[link]


De ezek vannak magasszárúban is:

[link]


Amit linkeltél, azt meg ki lehet fogni használtan (új állapotban) Vaterán, ilyesmi helyen.

Tényleg nem kopnak le, ha egy gyerek összesen két hétig használja...

2016. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi utolsó, de ezek a cipők még nagyok. 23-24es méretben kellene.

2es: tapasztalatból írod hogy vékony a talpa? mert akkor tényleg nem veszek, mert nem szeretném, ha felfázna

2016. okt. 5. 14:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Dehogy vékony a talpa :D jesszus

nagyon jó minőségű csizma, kényelmes, meleg és tuti, hogy nem fázik a lába benne. A lányomnak tavaly vettük (figyelj oda a számozásra, mert decathlonosból mindig legalább kettővel nagyobb kell nekünk is), mostam mosógépben nem egyszer és még mindig újszerű. nyugodtan vedd meg, ha tetszik neki is

2016. okt. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!