Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekcsizma: Aldiból vagy...

Gyerekcsizma: Aldiból vagy Decathlonból?

Figyelt kérdés

2015. okt. 2. 07:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Amelyik számodra megfelelőbb. Minőség, ár, szín, stb.

Én pl a deichmannban vettem.

2015. okt. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi ez rendkívül hasznos volt :)
2015. okt. 2. 08:31
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Pedig igaza van, nagyon idióta a kerdesed. Ott kell megvenni, ahol az ára, kinézete, minősége megfelelő, ha szükséges lehet cserélni. Én pl nem vennék élelmiszer üzletben csizmát
2015. okt. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Oké köszi!! :)
2015. okt. 2. 09:49
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Kedves Kérdező, első vagyok.

Tényleg segíteni akartam.

De most nem is értem, hogy mit vártál válasznak.

De ha úgy jobb, akkor azt mondom Aldi.

2015. okt. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Oké akkor köszi még egyszer!


Ilyen vártam például: "Tavaly az Aldiban vettünk hótaposót és jó árban volt, simán kibírta a telet, nekünk bevált." Vagy: "Nálunk a Decathlonos csizma nem volt elég meleg, fázott a gyerek lába, vennünk kellett egy másikat."


Azt hittem, nem kell ezt ennyire túlmagyarázni... Talán csak nagyon péntek van :)

2015. okt. 2. 12:01
 7/12 anonim ***** válasza:

Így értem mire gondoltál. Azt azért leszögezném, hogy nem vitatkozni akarok.

Meg sem fordult a fejemben ilyen válasz, mert tegyük fel:

Én vettem az aldiban tavaly egy csizmát, és ajánlom. De mivel az tavalyi kollekció, lehet hogy amit te néztél, egy kicsit sem hasonlít. Sem minőségben, sem kidolgozásban, semmiben. Akkor hiába ajánlom neked, ha nem is ugyanarról a csizmáról beszélünk. Meg a csizma alatt is érthetünk sok mindent. Én így ősz környékén gumicsizmára gondoltam, de te hótaposóról beszélsz. Szóval legközelebb érdemes kifejteni mire gondolsz konkrétan, vagy egy linket küldeni.

2015. okt. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, nagyon sokat tanultam ma :) Örülök, hogy összehozott veletek ez az oldal!
2015. okt. 2. 12:59
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Az adott modell döntse el!Én vettem már tök sz.r minőségűt az Aldiban,de már jót is.(azaz nem Aldiban,hanem Hoferben,mert külföldön éltünk)A Dechatlonban eddig nem csalódtam,de ott is vannak olyan cipők (csizmák) ami gyengébb,mint a drágább társai.Menj el,tapogasd meg,nézd meg,milyen a varrás,ragasztás,ár-érték arány felmérése.Általában már első ránézésre látszik,ha gagyi.
2015. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Vetem,csizmát lidlböl,jó,volt,aldis is jó volt de én télicsizmát vetem ezekben,decatlonbol csizmát nem vetem még csak cipöt azok birják a stapát .
2015. okt. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!