Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 15 honapos gyerekem egesz nap...

15 honapos gyerekem egesz nap enne. Illetve egesz nap az etetoszekebe keretozik. Kb ketorankent. Ennyi idosen bizzak az itelokepessegeben?

Figyelt kérdés

Eddig nagyszeru napirendunk volt de most par napja 2 orankent be akar ulni. Viszont olyankor sem tomi eppen halalra magat. Keveset eszik de sokszor.

Egyszeruen csak szeret enni vagy tenyleg ehes?

Probalom lefoglalni, elterelni a figyelmet de nem tart soka. Visszamegy es be akar ulni.

Probalkozzam uj etrenddel/napirenddel?


2016. okt. 6. 20:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Fogzik, lehetseges hogy csak jolesik neki a ragas? Ha ez lenne mit probaljak? Hutoragoka meg ilyesmi nem jatszik. Es az ujjat szopja egesz nap.
2016. okt. 6. 20:28
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam is hasonlóképpen van, nagyjából azóta, mióta elindult. Kevesebbet eszik mint előtte. Szerintem csak menne a dolgára és nem lakik eléggé jól. Megül egy ideig és eszik aztán elkezd fészkelődni és ennyi.. onnantól bohóckodik, játszik az étellel, ha én etetem nem nyitja a száját. Mivel babakocsiban is pontosan így viselkedik nagyjából 10 perc után nem hinném, hogy az evéssel lenne baja.

Azt se hinném, hogy egy 15 hónaposnak az éhségen kívül más oka lenne megülni egy helyben, hobbiból szerintem mást csinálna, csak éhes lehet a gyermeked. Szerintem.


Én tervezem megpróbálni, hogy evés után kicsivel visszaültetem és meglátjuk, hogy folytatja-e.

2016. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként az enyém is fogzik most de már korábban kezdte ezt a cirkuszt az evéssel.. Bár ki tudja mióta zavarja az ínyét, 4 hónapos kora óta mindig megrág mindent..
2016. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a gyerek nem túlsúlyos, akkor semmi gond nem lehet vele.
2016. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat nem tulsulyos de ez most kezdodott par napja.
2016. okt. 6. 21:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk így kezdődőtt a fogzás. Sokszor evett de csak keveset falatokat. Amikor babapiskótát kapott akkor oda forgatta ahol a fogacska jött.

Ugyan annyit evett csak többször kevesebbet.

2016. okt. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a lanyom is ennyi idos volt mikor valahogy a jo kis ido szerinti etetes megborult, es ratort hogy 2 orankent ehes...vagy akar egesz nap folyamatosan. en annyir csinaltam, hogy a fo etkezeseket meghagytam akkor amikor eredetileg is lettek volna, es kozte kitettem neki egy tala gyumolcsot, csikokra szelt piritott kenyeret, repat, ilyesmit, es akkor ehhez egesz nap hozzafer.. ma is igy csinaljuk, 2 eves, nem tulsulyos mert o is olyan hogy sokszor eszik keveset...aztan ha belemerul ajatekba akkor meg szepen el van kaja nelkul is...szerintem ha ehes, etesd meg :) arra torekedj hogy ne szanaszet a lakasban egyen: fott etel es kanalazni valok az etetoszekben vagy az asztalnal, a gyumolcs, ropogtatni valo meg mar szabad valasztas kerdese lehet
2016. okt. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt írod sokszor eszik keveset, ez így jó is. Én biztosan rábíznám.
2016. okt. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!