Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányomnak egyéves kora óta...

Lányomnak egyéves kora óta állandóan visszatérő koszmója van mivel lehetne végre hatásosan kezelni?

Figyelt kérdés
Próbáltuk az olajat, Babe sampont, Ceumedet, nem emlékszem, még mit, de egyik sem hoz eredményt.
2016. okt. 9. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász.
2016. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen olajat használtál? Természetes, 100%-os olajnak használnia kellene. Belsőleg is lehet, hogy kezelni kell, óvatosan a tejtermékekkel, főleg a tejjel, és adj neki probiotikumot.
2016. okt. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Magatol el fog tunni. En ugy szedtem le, hogy bekremeztem a fejet (babakremmel), aztan tettem ra egy kis babaolajat, s kicsit erdes feluletu torolkozovel attoroltem. Nem jott vissza. Ha visszajon akkor ezt tobbszor meg kell ismetelni, en ugy tudom, hogy ez egyaltalan nem problema.
2016. okt. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!