Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehetne "gyógyítani" a...

Hogyan lehetne "gyógyítani" a terhesség/szülés miatt előjött, és azóta állandóan visszatérő aranyeret?

Figyelt kérdés

Szüléskor előjött az aranyerem, és azóta szinte minden nap kiújul. Minden nap, mikor megyek wc-re, már előre félek, hogy megint előjön és fájni, vérezni fog. Lassan 14 hónapja szültem. Pedig nem is erőlködöm egyáltalán. Olyan 2-4 hete eljutottam arra a szintre, hogy már nem fáj és nem reped meg, nem vérzik, de kijön. Általában vissza is húzódik estére. De mivel érhetném azt el, hogy ne jöjjön ki? Van rá valakinek valami tuti tippje. Már ez is nagy haladás, hogy nem vérzik. Igazából mostanában nem kezeltem semmivel (fél éve), mert az van a kenőcsökre írva, hogy 7 napig lehet használni.

Szeretnénk lassan elkezdeni próbálkozni összehozni a kistesót, de már előre félek, hogy mennyire fog előjönni az aranyerem szüléskor. Első szülésem alkalmával sajnos nagyon erőklödnöm kellett, mert gátvédelemmel akarta megoldani a szülést a szülésznő,de sajnos be kellett látnia, hogy nem fog menni. (Fél óra szenvedéstől menthetett volna meg, ha időben felismeri, hogy vágás nélkül nem fog menni) Szerintem ezért jött elő annyira.


2011. szept. 25. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvileg vmi varázsdió kenőcsöt lehet rá használni, az nem kemikália, hanem természetes.

Ami még nagyon ajánlott az az intimtorna. Nem 1-2 hét, de pár hónap alatt vátozást fog mutatni és ha becsülettel csinálod minden nap, akkor tartós is lesz.

2011. szept. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mutasd meg orvosnak és ő megmondja,hogy milyen fokú az aranyered,hogy kell kezelni. Mehetsz ambulanciára, ahol sokfajta kezelés van a mértéktőlfüggően. A végső aműtét,amit jobb előbb elvégeztetni mint később.

KÉrdezd az orvosod.

2011. szept. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Először megpróbálom ezt az intimtornát, már rá is kerestem, könyvbe majd megveszem.
2011. szept. 25. 09:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a terhesség elején és a szülés után is nagyon csúnya volt.

Ami használt: Sperti kúp, Hemorid kenőcs és Hamamelis homeós bogyó kombinációja. Ez utóbbi gyönyörűen összehúzza az érfalat, nem lesz olyan renyhe és nem türemkedik ki. Patikában megmondják az adagolást is.

2011. szept. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már lehet nem aktuális neked a válaszom, de hátha lesz akinek még jól jön! Kizárólag proktológust tudok erre ajánlani. Én is hasonló cipőben jártam...akinek kell priviben megírom a részleteket!Minden esetre ilyen problémára már a sperti/és társai főleg a varázsdiótól kezdve a homeós bogyókon át időpocsékolás és egyben jó sok pénzköltés a semmire! Ezek kizárólag ártani fognak ilyen fokú problémára.
2014. okt. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!