Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tejfeherje allergiaban szenved...

Tejfeherje allergiaban szenvedok csak tejcukrot tartalmazo pl. gyogyszert kaphatnak-e a dieta felborulasa nelkul vagy art-e?

Figyelt kérdés
2016. okt. 10. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Tejcukrot nem tesznek gyógyszerbe, általában mesterséges édesítő van benne.

Homeopátiás szerekhez használnak laktózt.

2016. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A probiotikumokat viszont meg kell válogatni.
2016. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ugy tudom a tejcukor az maga a laktoz. Nem? Rosszul tudnam?

Homeos "gyogyszerre" gondoltam egyebkent.

Igen, probiotikumnal mas, ott tejfeherje jellegu vagy" tartalmazhat" felirat szerepel, az egyertelmu.

2016. okt. 10. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:

A tejcukor a laktóz.

Mi tejfehérje allergiásak voltunk, de nem javasolták a laktóz fogyasztását. Van egy homeos kúp, mi fogzásra a kartuk kipróbálni, de nem használt. Csak a kúp laktózmentes, ami itthon kapható. Van egy másik is de azt németországból kellett volna rendelni. Odáig nem jutottunk el.

Mire szeretnétek használni?

2016. okt. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sima nathara ,Oscillococcinum nevu keszitmenyt. Bevalt, hasznaltuk is mar,csak idokozbe kiderult ez az allergia, es most nem tudom ezt szabadna e adnom. "Rendes"gyogyszert csak vegso, indokolt esetben akarnek.
2016. okt. 10. 22:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Tr tudod mennyire súlyos az allergia. Ha kiütést, véres hasmenést okoz a tej, akkor nem adnák, de ha csak napok múlva lépne fel pl étvágytalanság, akkor elgondolkoznék rajta, adhatom-e.

A hasfájás sem jobb de egy antibiotikum kúra sem.

2016. okt. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!