Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szegeden van hétvégi óvoda?

Szegeden van hétvégi óvoda?

Figyelt kérdés

2016. okt. 15. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Hétvégi óvoda sehol nincs! (legalábbis remélem!) Miért kellene?
2016. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Levelezőn szeretném az óvodapedagógusit elvégezni munka mellett, és a gyakorlatokat nem tudnám megoldani, csak hétvégén. Egyszerűen nincs annyi szabadnapom egy évben, hogy a gyakorlatokra, a 2 hetente bejárásra, és a vizsgákra is vegyek ki szabadságot... :(
2016. okt. 15. 17:13
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
És annak a gyereknek nincs se apukája se nagyszülei? Rengeteg ember van, aki kisgyerek mellett tanul vagy tanult, de eszébe sem jutna óvodába rakni a gyerekét hétvégén. A múltkor valaki non-stop óvodát keresett, mi lesz még????
2016. okt. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Ja, vagy szóval te szeretnél menni gyakorlatra. Nincs óvoda nyitva hétvégén!
2016. okt. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk Keszthelyen hétvégi ovi van szombaton amikor kézműveskednek, sport van.

De vasárnap nincs ovi

2016. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nincs gyermekem, ha lenne könnyebb helyzetben lennék. Vicces, hogy rögtön kioktatsz a semmiért :D


Oh akkor ezek szerint létezik ilyen :) Az lenne a legjobb, ha óvodában tudnék dolgozni addig és megoldódna a gyakorlat probléma, de végzettség nélkül... esélytelen. Valaki esetleg szegedi hétvégi óvoda?

2016. okt. 15. 17:23
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért lennél könnyebb helyzetben ha lenne gyereked?
2016. okt. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Miért érzem azt, hogy csak vitatkozni akarsz?
2016. okt. 15. 17:35
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem akarok vitatkozni, igazából úgy osztod az idődet ahogy tudod, meg ahogy akarod. De, nem nagyon tudom elképzelni, hogy az óvónők nagy lelkesedéssel mennének dolgozni szombaton meg vasárnap. Hidd el pont elég nekik az öt napos munkahét. Igazából az indíttatást sem tudnám megérteni annak a szemszögéből sem, aki beadná a gyerekét még hétvégén is óvodába.

És igen, tényleg először azt gondoltam, hogy te akarod beadni a gyerekedet még hétvégén is, bocs. a figyelmetlenségemért, de mondom (ill. írtam) a múltkor valaki olyan óvodát keresett, ami nyitva van éjszaka is. Továbbá hallom amikor panaszkodnak a szülők, ha jön valamilyen szünet, hogy mit fog kezdeni a gyerekével. ezek azért eléggé elgondolkoztatóak.

A hétvégi óvoda meg amit írt is valaki, gondolom csak olyan hogy valamilyen közösségteremtő célzattal esetleg szerveznek valamilyen programot a gyerekeknek. Abba te nem tudnál bekapcsolódni szakmai gyakorlat címén. (szerintem)

2016. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
De tényleg miért lenne könnyebb ha gyereked lenne? Akkor iskola, munka, gyakorlat mellé lenne még a gyereked is.. én ezt abszolút nem látom könnyebbnek.
2016. okt. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!