Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fütyülni hány éves kortól...

Fütyülni hány éves kortól képes egy gyerek?

Figyelt kérdés

Tehát füttyszó kiadását mikor érdemes elkezdeni tanítani, megmutatni? Mikor érett rá, hogy ne csak fújás vagy köpés legyen belől?


Nem dallamra gondolok, hanem sima füttyentésre, mint amilyennel a kutyákat is hívják.


2016. okt. 15. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Nekem kb 5 éves koromban sikerült először.

Két ujjal meg talán 15 évesen.

2016. okt. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
6 éves a kisfiam, kb. 1 éve tud fütyülni.
2016. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Nos, en 41 vagyok és nem tudok fütyülni
2016. okt. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Köszönöm a 0%ot! :) remélem ennél boldogabb napja soha nem lesz a kedveskedőnek! :)
2016. okt. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 2 évesen tanulta meg, hogy ne kelljen megennie a répát a levesből :D
2016. okt. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Már kapod is a lepontozást :l
2016. okt. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm, aki a kérdésre válaszolt (tehát egy életkort írt be, saját tapasztalat alapján).


A lányom 2.5 éves és jelezte, hogy szeretne fütyülni. Mivel én is úgy emlékszem, hogy 5-6-7 éves lehettem, amikor nagyjából megtanultam, kicsit gondban vagyok, hogy tanítgassam-e vagy korai még. Egyelőre a fütty helyett fúj vagy köp, vagy berreg.

Néha szokás nálunk, hogy ha valaki nem figyel többször szólításra sem, füttyentünk egyet, vagy tapsolunk. Gondolom innen jött neki az ötlet, hogy tetszik a füttyentés és ő is szeretné csinálni.

2016. okt. 16. 16:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm, akivel beszéltem erről, 3 éves korában kezdte és mindenkit nagyon idegesített, mert egy darabig nem volt hajlandó máshogy kommunikálni. Ha kérdezték, szavak helyett fütyüléssel válaszolt.
2016. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Ha valaki meg akar tanulni fütyülni, és nem adja fel, bizony az megtanul fütyülni. Aki feladja, az meg nem tanulja meg.

Ez olyan, mint az egykerekezés a bringán. Fizikailag képes rá az ember, de sokan nem tudják.


Tudom, hogy ez fáj valakinek, de sok gyakorlás kell a fütyüléshez. Nem adják ingyen, mint egy jegyet az iskolában.

2016. okt. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most tanult meg a suliban kb. 3 hete, 6 éves.
2016. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!