Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hány órát tudtatok eltölten...

Ti hány órát tudtatok eltölteni az utóbbi napokban a plázákban a gyerekekkel? Normális, hogy 45 perc után már unja a gyerek a vásárolgatásokat?

Figyelt kérdés
2016. okt. 9. 19:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
99%
Normális, ez nem gyerekeknek való program.
2016. okt. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
99%
Semennyit nem voltunk gyerekkel plázázni és igen, a gyereked az normális.
2016. okt. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem totekedtem a plazazasra eddig sem meg az utobbi napokban sem, de azt tudom, hogy az elegge felnott ferjem sem birja 45 percnel tovabb, ebbol kiindulva nem volna meglepo, ha a lanyunk sem lenne elvarazsolva az elmenytol.
2016. okt. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
99%
Igen, normális! Én sem bírok egy óránál többet. Főleg, ha tömeg van. Ahogy előttem is írták, a vásárolGATás nem gyerekprogram.
2016. okt. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Normális!
2016. okt. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Jézusom...miért kell egy kicsi gyerekkel órákat plázázni? Ha gyorsan meg kell venni valamit, akkor persze, én is beugrok a babakocsis lányommal, de nem órákra sétálgatni, nézelődni....és még azon csodálkozol, hogy 45 perc után kiakad! Inkább dicsérnéd meg, egy gyerek figyelmét 15 percig köti le egy dolog általában.
2016. okt. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Egymagamban nem bírok a szükségesnél több időt plázában tölteni a tömegnyomorban.
2016. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Összesen nem volt 45 perc egész hónapban.

Tudom, mi kell, melyik üzletben érdemes megnézni. Ha van webshop, megnézem ott az árakat és a kínálatot, a boltba tényleg már próbálni és megvenni megyek.

Szeretek céltudatosan vásárolni, így nem költök feleslegesen.


Két kivétel van: ha moziba megyünk, és eszünk is valamit. Ilyenkor ugye elég sokat ott vagyunk, amíg jön a busz, még körbe tudunk nézni. Ilyenkor lecsekkolom, melyik gyereknek mi tetszett.


A másik, ha a férjemnek kell valami. Akkor a kicsik mennek a nagyihoz, én meg sportcipőt veszek (és lexaromtablettát). Vele napokig kell shoppingolni, rosszabb mint az összes barátnőm együttvéve.

2016. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
98%
Én egyedül mentem a férjem meg volt a gyerekkel.. ismerve a gyermekemet kb 5 percig bírta volna. Szerintem jól bírta a tiéd!
2016. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
63%

Hada, 20 perc.

H&M 3 perc.

Deichmann 10 perc.


Ennyi ido alatt bevasaroltunk.


8, 13, 16 evesek.

2016. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!