Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 3 éves kislányom orrmanduláj...

A 3 éves kislányom orrmanduláját a Szent Imre kórházba fogják kivenni? Le tudja nekem írni valaki, hogy mire számíthatok, mit kell vigyek, stb? Köszönöm előre is

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 06:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia,hát először is nyugodj meg,minden rendben lesz.Négyéves lányunk orrmanduláját,igaz két éve a Lászlóba vették ki.Kb. egy héttel a műtét előtt elvégezték az alap vizsgálatokat,vérvétel,ekg,stb.Beszéltünk az anaszteziológussal.Igazából az altatástól féltünk a legjobban,na ez a beszélgetés nem nyugtatott meg minket,mert semmi másból nem állt,minthogy megkérdezte,hogy van-e gyógyszerallergia és elmondta,hogy minden rendben lesz.A műtét napján reggel kellett mennünk,enni-inni nem szabadott,a fogmosást is vigyázva kellett végezni,nehogy lenyelje a fogkrémet,vizet.reggel kilenckor műtötték,előtte kb. fél órával megkapta a bódító koktélt,amitől nagyon édes lett,sajnos mire betolták,már kezdett elmenni a hatása és ordított még a műtőbe is,hogy nem mehettem vele.Szörnyen féltünk férjemmel,de kb. negyven perc múlva kitolták,minden rendben volt,nem vérzett az orra.Nálunk az egyedüli nehéz az volt,hogy az altatótól agresszív lett a tündéri négyéves kislányunk és kifordulva magából mindenkit,még engem is rugdosott,nem ismert meg,ordított,hogy nem fogják megműteni,nem engedte,hogy hozzányúljanak,nem ismert meg senkit.Azt hitte,hogy még nem műtötték meg és félt,hogy újra elviszik. Ez az állápot kb ötven percig tartott.Az infúziót is csak utána tudták bekötni.Ezután aludt egy nagyot és miután felébredt olyan jól érezte magát,hogy bukfencezni akart.Semmi-de-semmi fájdalma nem volt,iszonyú éhes és szomjas volt.Másnap délelőtt már jöhettünk haza.Nagyon féltem,de utólag kár volt,minden nagyon rendben volt.
2010. ápr. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

azért mázlisták vagyok ill. a gyerekek.Nekem 12 éve vették ki a mandulám helyi érzéstelenítésben.Mondanom sem kell,hogy életem legrosszabb élménye volt, szék olyan volt mint a villamosszék a fejed karod leszíjazva.A szájpadlásom felfeszítését éreztem,ahogy a hurkás ujjaival benyűl a doki...bloááhhh:S Pedig kisgyerekként én is azthittem altatnak:S Iszonyú érzés :SS::SS:S:



Amire figyelj,hogy ne vigyél neki csak vizet, vagy teát mert a nyelés az iszonyú rossz ilyenkor.Nyelni kellett volna de én mindent visszaköptem inkább annyira rossz volt.Enni úgysem nagyon tud majd, de ha szeretnél neki valamit pluszban akkor pürésíts,mert nyelni lehetetlen.Úgy fáj mint egy jó erős tüszős mandulagyulladás szorozva 2vel.Azért készülj,hogy pár napig biztos sírni fog és az ottalvás sem lesz neki kellemes:(Remélem te ott lehetsz vele

2010. ápr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló!Te a torokmandula műtétről beszélsz szerintem,ami tényleg kellemetlen dolog,kérdező viszont orrmandula műtétettel kapcsolatba írt ki kérdést és az meg sem közelíti szörnyűségben a te műtétedet.Kérdező ne félj,mert a kettő nem ugyanaz,továbbra is tartom a véleményemet,első válaszadó vagyok.
2010. ápr. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!