Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekkorban zsírcsomó?

Gyerekkorban zsírcsomó?

Figyelt kérdés
7 éves a kislányom es a szája felett jobb oldalt van egy mozgatható bor alatti csomó mérete borsó szem . Nem faj neki májusban egy kicsit felszivodott ,de most megint előjött es nagyon aggódom . De bőrszínű es a tetelye kezd olyan lenni mikor érik a pattanás egy feherebb pont kezd lenni rajta es egy kicsit nőtt neki .Ha esetleg vkinek mar volt ilyen segítsen nekem pár szóval mert nagyon megvagyok ilyedve.Jovoheten megyünk orvoshoz , de addig megorulok.Arra gondolok meg hogy tőlem örökölte mert nekem van egy pár zsírcsomóm de az övé puhább.Talan betokosodott pattanás?Valaszotokat előre is köszönöm !

2016. okt. 22. 05:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már fél éve ott van, és eddig eszedbe sem jutott megmutatni orosnak, akkor most nem kellene hisztizni.

Egyetlen ember sem fogjy igy neten keresztül egy elég pontatlan leírásból megállapítani, hogy mi van a gyereked szája mellett, csak akkor lehetne valamit is mondani, ha egyrészt látja valaki, másrészt az illetönek megvan a megfelelö szakértelme.

2016. okt. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt, 2 év alatt szívódott fel.

Azt mondta a doki ne piszkáljam,mert begyulladhat.

2016. okt. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2016. okt. 23. 04:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!