Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek vegyek neki?

Szerintetek vegyek neki?

Figyelt kérdés
Van egy 5,5 éves és egy 2 éves lányom. A kicsi imád babázni, egész nap eljátszik vele. A nagyobb nem babázott soha, most ő is elkezte. Szerintetek a nagyobb kaphat még babát karácsonyra? Interaktív Baby born babára gondoltam. Vagy már nagy hozzá? Jövőre megy iskolába.
2016. okt. 28. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne nagy hozzá? Főleg ha látod, hogy szívesen játszik velük.
2016. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
12 évesen még játszottam a babámmal (fütyis baba, anno nagy szám volt hogy igazi élethű babám van), lehet hogy a mai világban már nem fog egy 12 éves babázni de kitudja... egy 5 évesnek simán vennék babát! Bár csak babázna az én lányom is... (2 éves, 3.5 éves fiú tesóval, traktor mánia van)
2016. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csak olyan nagylánynak tűnik a kicsi mellett. Én még 14 évesen is Barbie babáztam.
2016. okt. 28. 19:57
 4/8 Snorri ***** válasza:
91%
A mai gyerekek korábban érnek, de azért 10 éves korig szerintem legalább játszanak. Csak a kicsi melett tűnik nagynak, de még kicsi. Egy kisiskolás is kicsi.
2016. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Én 10-12 éves koromig babáztam. Néha 14 évesen is elővettem. :D
2016. okt. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 babyboom567 ***** válasza:

Én vennék neki.

Világ életemben fiús voltam,de 2 darab babám csak volt,amiket imádtam.

Bár most más világ van, de 12 éves koromban 2 napig sírtam, és vigasztalhatatlan voltam, mikor a húgom letörte a barbim fejét.

2016. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 babyboom567 ***** válasza:
91%
Jah és annyira szerettem a babám, hogy arra is emlékszem, hogy 1986 január 9.én kaptam, és anyukám még mindig örzi.Nagy szivacs teste van és műanyagok a kezei lábai.
2016. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megvettem. Remélem, örülni fog neki.
2016. dec. 2. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!