Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennétek 6 évesnek világos...

Vennétek 6 évesnek világos színű téli kabátot?

Figyelt kérdés
Óvodában könnyebben összekoszolódik, láttam egy jó kis téli kabátot, de mivel világos a színe, krém színű, ezért nem mertem megvenni.
2016. okt. 30. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:

En is ezen gondolkozom epp, sarga vagy kek. Igaz az enyem meg csak 1 eves mult.


Te ismered a gyereket, ha nagyon rohanos, koszolos , vagy milyen surun tudnad mosni, van - e masik kabat, stb.

2016. okt. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémnek 5-6 évesen volt. Hát nem mondom, hogy nem volt koszos :) vízálló lévén sokszor csak szappanos szivaccsal letöröltem itt-ott.

De jól nézett ki és legalább jól láttam a téli délutáni sötétben a gyereket akkor is, ha elbújt a bokrokban a játszótéren :)

2016. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most még a tavalyi "B" verziós kabátot hordja, tehát ez még idén télen is jó lesz második kabátnak, ha az új kabát mosásban lesz/nem szárad meg másnapra...esetekre. Annyira nem vészesen koszolja össze, itthon jobban össze piszkítja magát az udvaron, de arra meg van egy játszós kabát, azt úgy koszolhatja ahogy akarja.
2016. okt. 30. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Vetem neki idén olyat ami krém szinü,nem szokta a kabátjait összekoszolni.
2016. okt. 31. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én vennék a lányomnak (6 éves) mert tud és vigyáz is a ruháira,de neki már van kabátja (fekete illetve pink)

fiamnak (7,5 éves) tuti nem vennék mert két perc után koszos lenne,bár ő fel se venné mert csak kék vagy zöld kabátot hajlandó hordani

ha a gyereked tud rá vigyázni akkor megvenném

2016. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!