Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Masfel ev koruli gyereknek...

Masfel ev koruli gyereknek vennetek olyan teli kabatot ami nem vizhatlan?

Figyelt kérdés

Esobe ugy sem setalgatunk , ho meg mar evek ota nincs.

Vagy ne kockaztassak ?


2016. okt. 29. 23:12
 1/7 Snorri ***** válasza:
11%
Megvenném, de csak akkor adnám rá, ha elmegyünk valahova. Nekünk mindig van játszós kabát, amit nem kell félteni, és vízhatlan. Elég ha elesik benne a latyakban, nedves talajon. Tavaly is volt hó. Nem sok, de átázni éppen elég lett volna.
2016. okt. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ma már elvárás, hogy egy kisgyerek téli kabátja minimum vízhatlan legyen. Nem tudhatod, hogy mikor kap el egy óriási eső, vagy hózápor, ezt nem lehet előre megjósolni, akármilyen enyhék is a telek. Nálam alap téli felszereltség a vízhatlan cipő és kabát. Akkor már nagy baj nem lehet. Elég amúgy egy párás, nedves idő is, ami elég gyakori, szerintem ha már veszel, akkor jót vegyél.
2016. okt. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csak egy kabátja lesz, akkor az legyen vízhatlan. Mi tavaly szánkóztunk háromszor. Bp-en lakunk, tavaly előttről is van havazós képe a lányomnak, 2 évvel ezelőtt meg kimondottan sok hó volt. Te hol laksz, hogy évek óta nem láttál havat?
2016. okt. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem a kérdező vagyok, de én pl.: K-Mo egyik nagyvárosában és itt nem volt már nagyon régóta hó. Ha Bp.-n hóhelyzet van, mi annyit kapunk belőle, ami elolvad, mire hazamegyünk.


Ettől függetlenül jó ha vízhatlan.

2016. okt. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van a lányomnak most sima nem vizhatlan kabátja télre ,ha nagy szükség lesz akkor veszek majd egy vizhatlant is hó budapesten is kevés van ha van .esőre meg van esernyője.
2016. okt. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megtetszett és van rá keret, persze, de ha ez lenne A télikabátja, akkor nem praktikus. A vízhatlanban - mint írták - el lehet hasalni, nem kell esernyőt vinni (jobban tudod fogni a kezét), ha babakocsiban ül, vagy kismotorral megy is jobban használható.
2016. okt. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szegeden lakok, itt evek ota nem volt ho, ket eve szallingozott egy keves talan. Ahogy irtak elottem, mire ideer max eso lesz belole.


De meggyoztetek, csak egyet akarok , akkor inkabb vizhatlan.

Es sarga nem praktikus ugye ? Maradjak a keknel?

2016. okt. 30. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!