Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gondom lehet abból, ha a...

Gondom lehet abból, ha a bölcsődei jelentkezési lapra azt írom, hogy egyedülálló vagyok, közben meg nem?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 20:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%

Semmi gond, hazudj nyugodtan.

Én meg majd boldogan elfogadom, hogy azoknak a gyerekeit is a miénk előtt vették fel, akik ilyeneket csinálnak.

Biztos én vagyok a hülye, hogy tisztességesen élem az életet, holott nekünk is szükségünk lenne a bölcsire, és a gyerekemet is erre tanitom. Jóreggelt az országnak, sok ilyen lelkes embert, mint Te. Remélem, én mihamarabb elmegyek innen.

2010. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%

Vagy leellenőriznek vagy nem...

Amúgy valóban nem túl tisztességes egy hazugság által előnyben részesiteni magad/magatokat, hiszen eközben azoktól veszed el a lehetőséget akik valóban rászorulnak!!

2010. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
32%
Azt írsz rá amit akarsz, hiszen az ilyen dolgok bármikor megváltozhatnak, lehet hogy jövő héten már valóban egyedülálló leszel (csak példa) egyébként nem értem MI KÖZÜK HOZZÁ hogy van-e pasid, férjed, szeretőd, vagy csajod...
2010. ápr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom miért kell hazudni? Csak azért, hogy tutira felvegyék? Akinek meg valóban nagy szüksége lenne a bölcsire, mert egyedül neveli a gyermekét és kell a pénz, az övét meg nem veszik fel, mert nincs hely....

Aki nem egyedülálló az ne írja már azt!!

Gondod ugyan nem lehet belőle, de ne csináld.

2010. ápr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%

Gondolom nem ezeket a válaszokat vártad, azért kaptuk a lepontozást:)

/szánalmas vagy.../

2010. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
71%
Családlátogatásra úgyis mennek a bölcsiből, akkor elpakolsz mindent ami a párodra utalna?Egyébként szerintem tök égő ha lebuksz. Gondolj arra hogy Oda jár a gyereked minimum 1 évig.
2010. ápr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyenek miatt fizetem én a 45 ezer forintos magánbölcsit, mert az államiban nincs hely, mert sok a rászoruló, gyermekét egyedül (?) nevelő szülő. Én meg ha nem akarok éhenhalni a gyesből, fizessem a magánbölcsit. Szánalmas!
2010. ápr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
67%
Nem reagálsz? Van lelkiismereted? Ne tedd, gondolj másokra is ne csak magadra!
2010. ápr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
38%
Hú-Ha
2010. ápr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
29%

Istenem egy egyszerű kérdésre csak ilyen bunkó dolgokat lehet írni? Undorító! Azért mert nektek nincs pasitok, neki meg van? És ha valamiknek nincs párja, de már bölcsibe jár a gyereke mert egyedülálló volt, és felvették, akkor az nem is jöhet össze senkivel? Mert hátha lebukik?

Kedves kérdező ne is foglalkozz ilyen megkeseredett emberekkel! Jól teszed ha nem reagálsz és nem alacsonyodsz le a szintjükre.

2010. ápr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!