Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mik a lehetőségeim, nem lenne...

Mik a lehetőségeim, nem lenne kötelező felvenniük? Ha mégsem sikerül, hogy fellebezzek? Egyedülálló anyaként augusztustól visszavennének dolgozni, a gyermek akkor lesz 2 éves, mégsem mondják biztosra a bölcsődei elhelyezést.

Figyelt kérdés

pedig másfél éve bent van a papírja. Voltunk a családsegítőben is támogató papírt íratni.

nagyszülők 200 km-re, apa 100-ra, a gyes nem lenne elég a fennmaradáshoz.


2011. júl. 13. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs hely, akkor nem tudják hova felvenni. Ez nekik nem kötelező, nyomós indokkal bárkit elutasíthatnak. Esetleg nincs másik a közelben? Ha nincs és elutasítanak, akkor próbáld meg ezt a fellebbezést, és sem tudom, hogyan kell, de a helyedben elmennék az önkormányzathoz, ott biztos fognak segíteni.
2011. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hú, sajnos hány ilyen esetet hallottam! Nme lesz könnyű meccs, de azért vigasztaljon, hogy amikről én tudok, végül mind sikerült elfogadható módon megoldani (értsd, lett bölcsis hely, és nem 2 várossal arrébb)

AZ önkormányzatnál mindenképpen jelentkezz, ők jobban átlátják, hogy a közelben esetleg hol van még hely.

A másik, amit megpróbálhatsz, hogy a munkahelyedhez közel keresel bölcsit. Ugyanis az ugyanúgy "körzetesnek" számít, mint a lakóhely szerinti.

2011. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek!
2011. júl. 14. 08:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, de Budapesten nem számít körzetesnek a munkahely közeli bölcsi. Mindenképp fellebbezz, ezzel nem veszthetsz semmit.
2011. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, minden zökkenő nélkül felvették.
2011. aug. 5. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!