Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két hónapja nem voltam vele...

Két hónapja nem voltam vele boltban, ötletek?

Figyelt kérdés
másfél éves a fiam,első gyerek.mesélték a családban hogy legidősebb nagybátyja volt ilyen rossz gyerek.két hónapja nem voltam vele boltban.kezemet nem fogja,nem engedi hogy vigyem,zebra közepén szökik az ölemből,de nem arra megy sose amerre kéne,és ha meg kell állni fetreng,sztem már mindenhol látták fetrengeni,se tricikliben se babakocsiban nem marad meg,és mivel elszalad és cipelnem kell nem tudom a triciklit is cipelni igy is a táska van a másik kezemben.egy lángososnál is zsebemből vettem ki a pénzt,mert legutobb mig tárcámba kotorásztam utána kellett szaladnom,cuccomat otthagytam,visszavittem de ha leraktam fetrengett,és még fizetni kell,meg pakolni lehetetlen.tudom hogy mások boldogulnak,sőt több gyerekkel is.várom a "nem tudod megnevelni a gyerekedet"meg "minek vállaltál igy gyereket"stb.válaszokat és ha ezen tulestünk tippeket is szeretnék?mit csinálhatnék másképp?köszönöm
2016. nov. 3. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Babakocsi. Abban legfeljebb ordít, de meg nem tud belőle szökni. Az én egyik gyerekem is nehéz eset volt, kétéves koráig sehová nem indultam el vele babakocsi nélkül.

Nagybevásárlásra meg ne jártam velük soha, csak a mindennapos dolgokért.

2016. nov. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt is elfelejtettm irni,hogy sirva alszik,sírva ébred mióta csak megszületett,tesóm 2 éves kislányát sose láttam sirni,fetrengeni.
2016. nov. 3. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is babakocsi a megoldás. Abba belekötöd és nem szökik. Üvölteni meg így is üvölt.

Esetleg megpróbálhatnátok "üzletet" kötni. Ha szépen megy veled (eleinte kisebb távon), akkor játszol vele olyat, amit ő szeretne utána. És ezt tartsd is be. Vagy helyezd kilátásba, hogy ha nem "viselkedik", akkor hazamentek. (A mi lányunknál volt, hogy 1 alkalommal elleste, hogy lehet a homokot dobálni a játszótéren. Másnap ő is elkezdte. Első alkalommal rászóltam, második alkalommal közöltem, hogy a 3. után megyünk haza. Mentünk is. Legközelebb már elég volt figyelmeztetni és nem is csinálta többé.)

2016. nov. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudod előbb lefárasztani a játszótéren rohangálással, és aztán bevásárolni? Csak megülne, nem?


Nekem a harmafik gyerekemmel volt, hogy hónaokig nem vittem vásárolni, sőt, a mai napig ha lehet, nem giszem, mert nekinem szórakoztató. 4,5 most.


A bevásárlókocsiba ültettem (autóval mentünk), és volt nálam egy öv, amivel hozzá szíjaztam a fém kocsihoz, mert amíg oldalra fordultam, higy zsömlét tegyek a zacskóba, felállt benne...


Aztán ha adsz neki rágcsálni valót, az is segíthet.


A nagyobb gyerekeim nekem sem csinálták ezt, szerintem erősen típus függő is ez.

Gokoslom cserébe okos kiskrapek lehet. 😃


Azért nem marad így, kitartás!

2016. nov. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs a sok hibáért...

4

2016. nov. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!