Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom 20 hónapos,1,5 hete...

Kislányom 20 hónapos,1,5 hete került külön szobába éjszakára, de már nappal 2 hónapja ott alszik. Most elkezdett a széltől félni, a boltban hisztizni. Összefügghetnek a dolgok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 16. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:

szeprácios szorongás pár hónap és vége


nekünk a legyektöl sé a szúnyogoktól félt aztan elmult ma már csapkodja ha látja

2012. aug. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem értem az hogy 1,5 hete került külön szobába -----> ez azt jelenti hogy már egymaga van a szobába?

2 hónapja alszik ott ------->azt jelenti addig volt valaki melette?


jol értelmezem?

elsö vagyok


UI: Illetve én érdeklödnék nagyon kiváncsi vagyok mennyire volt zökkenömentes a külön alvás anyu és apu nélkül?

lányom 2 éves most szeretném én is a szobájába hagyni nappalra már ott alszik egymaga délben de este odafekszem elelszik és ki is jöhetnék csak félek egyedül hagyni

2012. aug. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, kb. 2 hónapja kezdtem bevezetni, hogy nem rácsos ágyban aludjon délután, hanem olyanba amelyikbe ő be és ki tud mászni. Nagyon szereti. De ez csak délután volt eddig így. Viszont kb. 1 hónap és a rácsos kiságya a kistestvéréé lesz, így összepakoltam, hogy ő már nagy lány és hogy este is ott kell aludni egyedül a gyerek szobában (eddig rendeztük, mert csak most költöztünk ide, és eddig 1 szobánk volt). Az esti elalvás nehézkes, sokáig mondja, hogy anya, apa, de az éjszakát végig alussza. Gondolom hiányzik neki az esti tv, de az nem kell egy ekkora gyereknek lefekvés előtt. Úgy csinálom az esti altatást, mint a délutánit, mese, kicsit bent vagyok vele, de tovább tart, míg elalszik. Általában 10-11 között alszik el, viszont mióta külön alszik tovább alszik. És reggel ahogy felébred, már mondja anya és jön át a szobánkba. De eddig nem félt semmitől, most meg a szél, ahogy fújja a fák leveleit, már kezd sírni, fel akarja, hogy vegyük. A boltban nem akar a bevásárló kocsiban lenni, semmilyen formában, eleinte elvan, de aztán ki-ki.. hiszti, eldobja magát..
2012. aug. 16. 08:55
 4/4 anonim ***** válasza:

elsö vagyok :) dac korszak illeve a szeprácios szorongás tünetei

sajnos majd tulvészeli köszönöm a tippet lassan én is magára hagyom szépen alszik éjjel talán nélkülem is

2012. aug. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!