Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hot wheels pályák? Szeretitek?...

Hot wheels pályák? Szeretitek? Érdemes "beruházni"? A 4,5 éves kisfiam ilyet rajzolt a Jézuskának, de annyi féle van, hogy nem igazodom el közöttük. Melyiket érdemes megvenni, mi az alap, amivel a kisebbek is jól tudnak játszani?

Figyelt kérdés

2016. nov. 15. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

olyan egyszerű gyorsulási autópályákra semmiképpen nem érdemes beruházni!!

inkább, ahol van parkoló is, alagút is, ahol tudja bújtatni is az autót stb, nem csak elengedni és legurul és ennyi


pont nem találom a legjobbakat, de ha ránézésre bonyolultabb, az már bőven jobb

pl.:

[link]


és ezek masszívabbak is

2016. nov. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*ill facen mennek a képek a szülők között, így azokat nem tudom idelinkelni, megosztani
2016. nov. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 3,5 éves, már gyűjti a Hot Wheels meg a Matschbox autókat, és ő is pályát kért karácsonyra a mamától.

Szerintem elsőre szinte mindegy melyik szettet kapja, úgyis örülni fog neki, aztán majd bővítjük.

Kisebb korában Baby Wheels pályája volt, azt is szerette.


Mindenképpen érdemes beruházni szerintem.

2016. nov. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

nem mindegy melyik szett, tapasztalat.

én vettem gyorsulásit, megörült a gyerek, hogy jé, mekkorát "zuhant" a pályán az autó, és ennyi.


és a régi, csóri, agyonhasznált, "szétesett" alagutas parkolós bébijátékával játszott továbbra is inkább, ain van egy árva rövid csúszda, egy emelet, a liftje sem műkdik, meg alul az alagút és 2 sorompó

2016. nov. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 3 évesen kapta az elsőt. és bizony ezerszer jobban bejön a "sima" lejtő, esetleg hurokkal, végénkarikával, vagy akármivel, amin át kell ugratni, vagy vizesárokkal és színváltós kisautóval, mint a "parkolóház-típúsúak".

egy olyat is kapott tavaly, 5 évesen, és összeraktuk, aztán 2 nap után bedobozoltam és azóta sem kereste.


viszont nem feltétlen kell a HW, nekünk 3ból 2 sima tecsós, és tökéletesen működik. viszont autókból ezen is a HW megy a legjobban ;)

2016. nov. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!