Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Honnan érdemes gördeszkát...

Honnan érdemes gördeszkát venni? (sima alap, de jó minőségűt)

Figyelt kérdés

16 vagyok, most szeretnék elkezdeni gördeszkázni, szimplán azért hogy gyorsabban jussak el A-ból B-be...

De persze a trükköket is megakarom tanulni.

Egy tapasztaltabb deszkástól kérnék véleményt mert én nem értek hozzá :c

A keretem 15-30K, olcsobbat nem szeretnék mert tartós kéne.

A westendbe lent, láttam egy ilyen boltot, aki ismeri, szerintetek jó?

Vagy milyen boltokat ajánlotok pesten ahol lehet ilyen, nekem megfelelőt kapni? Köszönöm a vávaszokat!



2016. nov. 12. 01:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Tessék, ezt tudom ajánlani: [link]
2016. nov. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Beniy ***** válasza:

Hali! Ha a Ride or Die-ra gondolsz, akkor igen, jó kis bolt, a srácok is jófejek és segítőkészek. ;) De sok más bolt is van Budapesten, amit érdemes megnézni.

Néhány példa: CriminalSkate, Pepperskate, Store13, The Lab, West Coast County Shop, Psychostore (Neten és Győrben Setupshop), Mediumskate. Illetve ott vannak még a Garage üzletek is, de oda inkább akkor menj, ha pontosan tudod, hogy mit szeretnél venni. :)

2016. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!