Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor lett igazán anyás...

Mikor lett igazán anyás (apás) a gyereketek?

Figyelt kérdés

Amikor a másik szülő se volt jó, akkor se ha addig sok időt töltöttek együtt.


Meddig tartott?

Hogyan nyilvánult meg?


2016. nov. 18. 07:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mindig is anyás volt

abban nyilvánul meg, ha hosszabb ideig nem vagyok jelen, nyugtalanná válik, de addig bárki kezében elvan

2016. nov. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem erre gondolok.

Hanem amikor egyáltalán nincs el más kezében!

Akkor se ha te is ott vagy.

Ha egyedül vagy vele, akkor a wc-re is követne....stb.

2016. nov. 18. 08:08
 3/11 anonim ***** válasza:

értem. az a szeparációs időszakra volt jellemző

kb 7-8 hónaposan

[link]

2016. nov. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ez a szep.szorongás, de kíváncsi vagyok, hogy kinél mikor csúcsosodott.


Nálunk az első felvonás (a 7-8 hónapos) semmi nem volt a mostanihoz képest.

2016. nov. 18. 08:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Apas korszaka a fiamnak harom evesen volt. Csak o tudta megnyugtatni, mindig ot kereste. Ha elindult dolgozni, uvoltott utana.
2016. nov. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Soha nem volt ilyen.
2016. nov. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15 hónaposan kezdte, most 18 még mindig tart
2016. nov. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a kisfiam 7 hónaposan is jött utánam mindenhova de olyan 8-9 hónapos korában megmozdulni se tudtam mert állandóan a lábamba kapaszkodott, mikor volt valakinek a kezében jól elvolt amíg látott de amikor elmentem ordított. Éjjel is addig elég volt a szájába adni a cumit is aludt tovább, akkor meg bent kellett vele lennem 20 percet is mire ki tudtam jönni. 1,5-2 hónap volt de most meg 14 hónapos és még bújósabb, mint eddig volt. Igaz ez inkább pozitív dolgokban nyilvánul meg mert elvan mással is, kb annyira sír utánam ha dolgom van mint az apja után, nagyon picit sírdogál aztán mire teszek 2 lépést már nem hallom. Hallottam már, hogy a szepa második felvonása nehezebb, hát kíváncsi leszek, van még addig időnk.
2016. nov. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nálunk most kezdődött a második, pár nap múlva 15 hónapos lesz.

Az első nem volt vészes, és az apukája simán leváltott pl.: éjjel is. De most az ő öléből is sírva mászik hozzám látszólag minden ok nélkül, ha olyanja van. Nappali alvása is elromlott azzal egyidőben, hogy átállt a napi 1 alvásra. Folyton kimászna, ölben se jó csak ha már teljesen hulla (8 hónapos kora óta jó alvó volt). Este is strázsálni kell mellette.

Kíváncsi vagyok meddig tart.

2016. nov. 18. 09:20
 10/11 anonim ***** válasza:

Kb. két évesen lett apafüggő. Ő vegye ki az ágyból, stb.

Fél éve tart :)

2016. nov. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!