Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg ennyire rosszak ezek...

Tényleg ennyire rosszak ezek a kaják?

Figyelt kérdés

Mindenki ismeri a szuperanyákat az oviban/suliban akiknél mindig 4 fogasos zoldseges vitaminbomba minden nap az ebed,meg amugy is minden szuper es a gyerekuk egy kisbcsoda ugye?

Na ma volt szerencsem par ilyenhez (nem allok meg tobbet az ovi elott).

Epp a menzat szidtak (ami tenyleg rossz) es megkerdeztek mi lesz ma az ebed?

Hat elmondtam es el voltak hulve, hogy ezt meg hogy?

Dolgozom,tanulok erre futtya.

Felteszem a fagyasztott zoldseget foni a tesztaval(szines teszta), ha megfo megy ra fustolt sajt/ sajt tejfol. Ha van itthon sonka vagy valami.

20 eves vagyok, meg most tanulok fozni.

Ez tenyleg ilyen rossz kaja?

Mit szokott enni a 3-6 eves gyereketek, ha csak keved idotok van?



2016. nov. 22. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem rossz ez, miért lenne az? Mondjuk a színezett tészta helyett jó a sima is. Amúgy rendben van.
2016. nov. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
spenottal,repaval, ceklaval vannak szinezve azt hiszem. De biztos, hogy zoldsegekkel.
2016. nov. 22. 15:15
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Nyugodj meg, bármit mondtál volna, abba belekötnek. Nem az volt a lényeg, hogy mit főzöl, hanem hogy téged is tudjanak fikázni a szuperanyák.

Egyébként ezzel a kajával szerintem nincs gond. Van benne gyorsan és lassan felszívódó szénhidrát, rostok, fehérje. Teljesen ehető.


Legközelebb vágd rá, hogy pacalpörkölt lesz, csípős savanyúsággal, mert a gyerek azt szereti. :D Azt a fejet nézd meg utána!

2016. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Én szerencsére nem ismerem a "szuperanyákat", nem is beszélgetek anyukákkal, főleg nem főzés témában...


3,5 éves a fiam, pont múlt hétvégén volt nálunk is színes tészta (természetes színezékkel: cékla, spenót...stb). Meg tejszínes gombás tokány.


Főzz azt, amit tudsz, meg amit szeret a gyerek. Másokat meg tojj le.

Van gyerek, aki enni nem kap.

2016. nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Gondolom nem minden nap ezt adod nekik, de teljesen rendben van, legalább főtt ételt adsz neki :)


Nagyon helyes, hogy ilyen fiatalon dolgozol/tanulsz és szépen gondoskodsz a gyerekedről. Hajrá és kitartást!


Itt az oldalon, meg gondolom az ovi előtt is úgy is lesz sok szuper anyu aki nem így gondolja. Nem kell velük foglalkozni, had legyenek el magukban.


Interneten sok jó honlap van, ahol jó és gyors receptek vannak, kifejezetten kezdőknek is. (nosalty, apróséf ajánlom figyelmedbe, ha még nem ismernéd :) )

2016. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ilyesmi tésztasalátát én is szoktam csinálni, pedig én már 20 éve főzök. Nincs ezzel semmi baj. :)


Én meg az ilyen szülőktől kapok kiütést, akik a saját étkezési "szokásaikat" erőltetik rá a gyerekre, akinek aztán hiánybetegségei alakulnak ki a rosszul összeállított vegán/paleo/nyersdiéta miatt. Egy barátnőm is azért lett vega, mert az anyja is az, és olyan roppant egészséges az étrend, hogy 16 évesen már epekővel műtötték, és csontritkulása lett.


Az ember mindenevő, akár tetszik egyeseknek, akár nem.

2016. nov. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Az aprosefet szeretem, de annyira nincs idom nezelodni, es mindig olyat talalok amihez nincs itthon minden.

Amugy nem a gyerekeim, meredek lenne 20 evesen egy 6 es egy 3 eves gyerkoc :) :)

2016. nov. 22. 15:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de ha nem a te gyerekeid, miért neked kell főzni?

Amúgy ez a kaja, pont hogy jó egy gyereknek, mert ott a zöldség, a sajt mint fehérje, s ezt legalább megeszik. Sok gyerek inkább a szájában tartogatja a kaját, majd kiköpi a wc-be (tapasztalat a kelbimbóval)

2016. nov. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
En vagyok a "gonosz mostoha" :D
2016. nov. 22. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!