Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig hordott body-t a...

Meddig hordott body-t a gyereked? Hányas mérettel zártatok?

Figyelt kérdés

Azt látom szinte mindenhol, hogy 92-esig van többnyire méret, ezt pedig 16 hónaposan hordja (ki tudja meddig).

Szerettem volna a pelenkáskor végéig azt adni rá, de nem tudom hol lelek akkorát.


Ti hol vettetek?

Scamp kilőve, mert borzasztó széles az alkatára.



2016. nov. 26. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az H&M-ben van 98-as meret body-bol, teny, hogy kisebb a valasztek, mint a kisebb meretekbol. (Most egyebkent pont learazas van online is es ingyen posta.)

En annyira nem szerettem a h&m-es bodykat, de az f&f-nel is talaltam meg 2-3 eves meretet, azok jobbak voltak.

Az en gyerekeim nagyok voltak, hosszuak, de ez volt az utolso meret body-bol, amit hordtak, addig volt rajtuk body, amig teljesen pelenkasak voltak.

2016. nov. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most masfel eves, meg most telen adok ra, aztan tavasszal elhagyjuk, addigra lassan ket eves lesz.
2016. nov. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
H&M-ben 98ig van, C&A-ban 104-ig, vaterán pedig lehet venni akár 110-est is, azokat egy hölgy varrja, akár centire pontos méreteket is megadhatsz és megvarrja. A fiam 104-eseket hordott már jó pár hónapja amikor szobatiszta lett de éjjelre még pelenkás volt, jó volt azért az a body.
2016. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!