Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális, ha a négy éves fiam...

Normális, ha a négy éves fiam szerelmes a szomszéd kamasz lányba?

Figyelt kérdés
Hetek óta róla beszél, és a kerítésnél áll. Mindig virágot szed neki. Kedves lány, de látszik szegényen, hogy már elege van a fiam udvarlásából... :)

2016. nov. 29. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
8%

Nem szerelmes, inkább egy jó barátjának tekinti, akinek örömet akar okozni.


(Zárójelben jegyzem meg, hogy a nemek közötti kötődés már ilyenkor is megjelenik, egy fiú gyerek másképp viszonyul egy lányhoz.)

2016. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Haláli. Én is ilyen voltam, csak belőlem nem volt elegük (vagy nem mondták) :D

Abszolút normális.

2016. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem olyan szerelem, csak szépnek tartja, és szereti. Biztos kedves a lány. Ez olyan, mint amikor a kisfiúk egy szép lány előtt elszégyellik magukat/elbújnak anya-apa mögé, stb. Szóval ezt ne dramatizáld túl.
2016. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Ez nagyon cuki.:) Mondjuk szegény lánytmeg tudom egy picikét érteni..
2016. nov. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az elején cukinak tartotta, igen, de most már picit unja. Meg sem akarja bántani...
2016. nov. 29. 20:10
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
ez nagyon aranyos :) esetleg próbáld rávenni a fiad hogy "írjatok a lánynak levelet" rajzoljon neki amit bedobtok együtt a postaládájába... akkor a lánynak se lesz megterhelő, a fiad is megnyugszik hisz "adott valamit" :) hátha bejön...(levélnél-rajznál te is írhatsz neki, hogy azért ezt a módot választottátok az udvarlásra, hogy ne zavarjátok őt) :)
2016. nov. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Mintha a fiamról írtál volna :)

A szomszéd lányba teljesen belezúgott, ma neki szerette volna adni a motorját :)

2016. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Normális :) Nekem öcsém volt ilyen, kb. ennyi idősen. Apukám minden nyáron táboroztatott, és vitte minden tanár a gyerekeit is általában. Öcsém egy hónapon keresztül apu egyik kolléganőjének a 18 éves lányának az ölében aludt el minden este, odáig volt érte, Utána itthon is állandóan őt emlegette.

Mondjuk azt tök megértem, hogy egy kamasz kislánynak ez egy idő után már fárasztó.

2016. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális! Én is kamasz vagyok és ha egy 4 éves szerlmes lenne belém otthagynám. Egyébként nem lehet szerelmes 4 évesen én először igazán 12 évesen voltam.
2019. okt. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!