Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerelmes lettem a szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a szomszéd fiúba! Mit tehetnék az ellen hogy ne fájjon ennyire? Vagy hogy egyáltalán észrevegyen?

Figyelt kérdés

Tavaly költöztünk falura és az egyik szomszédunk meghívott minket augusztus elején egy keri partira. Ott találkoztam ezzel a pasival. Teljesen levett a lábamról. Én hiszek a szerelemben első látásra. Kapcsolatban vagyok de ez már rég kihűlt.

Azóta hogy megismertem ezt a pasit folyton ő jár a fejemben!! Éjjelente vele álmodok és amikor meglátom, mint a filmekben teljesen elvesztem a fejem. Ilyen erős vonzalmat rég éreztem valaki iránt. Úgy érzem hogy Ő az igazi. A szüleivel is jól kijövök. Sajnos ritkán találkozunk szóval elég nehéz lenne vele beszélgetni. Tanácstalan vagyok teljesen....



2015. okt. 8. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is ha már rég kihűlt a kapcsolatod, annak nem ártana véget vetni.
2015. okt. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Odett3 válasza:
Beszèlgess többet vele, lègy bátor, ès soha ne add fel, ès hívd el pl egy sètára ismerkedni vagy valami, ha ő nem lèp, hát majd te!
2015. okt. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Először is örülj annak, hogy megtudtad, mi az igazi szerelem. Másodsorban kezdjed el mondogatni a mostani párodnak - függetlenül attól, hogy lesz-e ebből az új dologból valami -, hogy már kihűltél iránta, lehet, nem is voltál bele szerelmes sosem, és nem tudnád elképzelni, hogy szerelem nélkül férjhez menjél, és távolítsad el magadtól. Harmadsorban pedig - ha már nincs a közeledben jó ideje a mostani fiú - egyszerűen vagy hívd meg magatokhoz, ha véletlenül összetalálkozol vele az utcán, vagy mondd neki, hogy nagyon sajnálom, hogy ilyen ritkán látom/látlak, mikor látogatsz meg minket (mármint a szüleid itt otthon lennének), vagy hívd el egy programra, előtte találd ki, hogy hova, mit javasolnál neki, és amikor véletlenül találkoztok, akkor mondd neki, amit fentebb írtam, hogy nagyon sajnálod, hogy ilyen ritkán látod, illetve még ne hívd, csak ennyit mondjál. Aztán ha ő is úgy gondolja, hogy meg akar ismerni közelebbről, akkor majd tesz róla. Te próbáld visszafogni magad, mert akkor érdekesebb leszel a számára.
2015. okt. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
folytatás: vagy a szülők hívjanak össze egy partyt, és hívják meg őt is, persze akkor be kell avatnod a szüleidet is, illetve azt a valakit, aki ismeri ezt a fiút, csak az a baj, hogy vidéken könnyen elterjed mindennek a híre, és nem lenne jó, ha a fülébe kerülne, amíg nem te mondod neki, hogy sajnálod, hogy keveset látod. Csak ennyit mondjál neki, ez elég.
2015. okt. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy valaki tanácsot, ötletet adhasson azért nem ártana, leírni, hogy te hány éves vagy? Mit csinálsz, dolgozl-e vagy tanulsz?

Mit csinál ő?

Az sem mindegy hogy a kapcsolat milyen. Együtt járósdi szex nélkül, vagy komoly együttélés!(bentlakásos) :-)


Az amit leírtál, nem biztos hogy szerelem. Menekülnél egy holt kapcsolatból, és ilyenkor, ez mentőövnek néz ki, mint a vízbefúlónak a szalmaszál. De lehet hogyha megismered, ezek az érzések lecsitulna, de akár még jobban fel is lángolhatnak.

2015. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

bocs egy k kimaradt

*lecsitulnak!

2015. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!