Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Májbiopszia kisgyerekeknél?

Májbiopszia kisgyerekeknél?

Figyelt kérdés

Kisfiam 17 hónapos. Emelkedett máj enzim szint miatt biopsziára küldte az orvos!

Az I.sz. Gyermekklinikán lesz a beavatkozás!

Mire számíthatok!

Hogyan megy ez?

Volt már valakenek a gyerkőcének ilyen?

Nagyon féltem őt!! :(



2016. dec. 2. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Olyan lesz mint a műtét előtte nem ehet nem ihat. 20 perc az egész kis vágás lesz.

De ami a legfontosabb nehogy bevérezzen 12-6 óra szinte mozdulatlanul pihenés, csak fekvés.

1 hétig nem hajolhat, nem emelhet futkározhat.

Fura ilyen fiatalon csinálják, fiam májbeteg és 8 évesen is fiatalnak tartották hozzá.

Nincs másik orvos aki megvizsgálná?

2016. dec. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mozdulatlan pihenés? :( Azt mégis hogy kivitelezzem? :( egy percig sem ül meg a fenekén! :(

Ajjh istenem :(

2016. dec. 2. 20:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiamat lenyugtattózták arra az időre mert nehogy belső vérzés legyen. Ha sok mocorog baj lehet :(
2016. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy offolok, de màr minden màst csinàltak? Uh? Teljes vérvétel màj betegségejre stb... Mert nekem is furcsa, hogy biopsziàt akarnak csinàlni. Vagy van előzmény?


Én úgy tudom most màr csak kicsit kell pihenni utàna nincs nagy eltiltàs, "csak" hasbaszúrjàk egy jó nagy tűvel uh alatt. De az tuti, hogy őt altatni fogjàk, mert pici és ha elmozdulna közben az nagy baj lenne.

2016. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már mindenen túl vagyunk. Hasi uh, vérvételek sora.

Hetek óta járunk vele vérvételekre.

Magas a máj enzim szintje és meg van nagyobbodva a mája.

2016. dec. 2. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Bár offolok, csak annyit szeretnék, hogy az én kisfiamnak izotópos vesevizsgálatot akartak, ő is másfél éves volt, ott is mozdulatlan fekvés kell a vizsgálat alatt és azt mondták, hogy ilyen kicsiket egy vákuumos ágyba teszik, ami "becuppantja", így nem tud mozogni. Lehet nálatok is ilyen megoldást fognak alkalmazni.

Jó egészséget, erőt, kitartást kívánok nektek!

2016. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!