Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hét éves fiúnak mennyire...

Hét éves fiúnak mennyire lenne jó ez a harisnya?

Figyelt kérdés

A nővérem kint dolgozik Angliában, s mondta, hogy karácsonyra a fiamnak hoz meleg harisnyát a nadrág alá, amit fiú is felvehet. Nem tudom, hogy ez a 70 denes elég vastag télre, korcsolyázáshoz? Ő két fontért meg tudja venni kint. Azt mondja, hogy a second hand shopok tömve vannak jó, használt ruhákkal, és alig van ára neki.


[link]


2016. dec. 3. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem hinném, hogy harisnyanadrág vágyik egy éves fiú. Minek a korcsolyazashoz? Mozog, nem fog fázni.
2016. dec. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
teljesen jó, csak méretben is jó legyen.. a 70 denes elég vastag, abban nem hiszem, hogy fázni fog
2016. dec. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Használt?Mondjuk én azért 4-5 fontot sem sajnálnék érte.Esetleg bemehetne egy BM-be,TOFS-be vagy Home Bargains-be,ahol legalább nem használtak.Ruháknál oké,én is szoktam charity shopokból vásárolni,nagyon jó cuccok vannak,de azért ez mégiscsak fehérnemű.
2016. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

7 éves a fiam, semmi pénzért fel nem venne harisnyát, még lábfej nélkülit sem. Minden nap van tornaórájuk, ahol át kell öltözni, már meg a csúfolódás, cikizés a harisnya miatt. Oviban nagycsoportosan is utálta már.

Neki sport aláöltözete van, azt hordja, imádja.

2016. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Két font az ára és vadi új.
2016. dec. 3. 21:49
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Most komolyan: egy 7 éves fiúnak karácsonyra harisnya?????

Egy lánynak örülne ilyen ajándéknak karácsonyra, nemhogy egy fiú?!

2016. dec. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fiúnak harisnya? Én nem adnám rá. Nekem is 7 éves a kisfiam. Már oviban sem volt hajlandó harisnyát venni, sőt babának is utálta. Nagyon ritkán volt rajta. ha nagyon hideg van vagány jégeralsókat vesz fel.
2016. dec. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem karácsonyra lesz. Arra játékot kap.
2016. dec. 5. 15:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Múltkor a kisfiam kapott a keresztanyjától lycrás harisnyát, azt hiszem 50 densest, és nadrág alatt nagyon szereti hordani, nyúlik, de mégsem fordul el. Kényelmes neki.
2016. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!