Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 évesnek még kell télre pufi...

4 évesnek még kell télre pufi naci? Vagy szerintetek elég a farmer/harisnya és télikabát?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem fázós,tavaly igaz enyhe tél volt,de kb 1x volt rajta a kantáros pufi nadrágja.Arra gondoltam elég lehet a harisnya, és esetleg bélelt farmer nadrág.
2014. aug. 28. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vennék, azt nem tudod kiszámítani, hogy mennyire lesz kemény tél, de az biztos, hogy a 4évesek is szeretnek fetrengeni hóban.
2014. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az én gyerekem még kicsi, így nem értek még a 4 éveshez :) de ha esetleg lenne hó, akkor szeritnem jól jönne neki, mert a farmer azért át fog ázni ha szánkózik nem?

Amúgy persze jó a farmer és harisnya, mi felnőttek is abban vagyunk, de ha hó van akkor azért az vizes lesz. Persze ha jó nagy hó lenne most télen, ha csak olyan mint a múltkori akkor arra a 2 napra teljesen fölösleges valóban.

2014. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha csak nincs -8-10 foknál hidegebb a normál hétköznapokra nem kell, akkor sztem elég a hari+bélelt farmer.

De ha esik a hó akkor kell, illetve az oviban sem árt, mert otthon te odafigyelsz, hogy milyen idő van hogyan öltözteted, de az oviban nem fognak rá külön odafigyelni, ezek a nacik vizhatlanok, nem áznak át, nem fáznak meg benne, és könnyebben fel tudja húzni, mint naci le hari fel majd megint naci.

Szóval én már erre a szezonra is meg vettem a sínacit.

2014. aug. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ok,köszi, akkor a köv. kérdés,hogy hol veszitek???mert gondolom amit a kínaiban árulnak az átázik rendesen,nem....?
2014. aug. 28. 15:01
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak 4 évesen egy darab ilyen nacija volt, a hóra való tekintettel :) Turiból szereztem be 500 forintért :)

Egyébként egy jó minőségű esőnadrág is megoldás lehet, nekünk eddig minden méretben volt, mert imád a gyerek pacsázni. :D Egy rétegű, így akár egy bélelt nacira is rá lehet húzni, ha szánkózik mondjuk, és így száraz marad a gyerek. :)

2014. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja, és egyszerűbb az oviban is télen egy pufi nadrágot ráadni, mint levenni a benti nacit, rá a harisnyát, rá a farmert. Az óvónőknek és dadáknak sokkal könnyebb így.

Előző voltam.

2014. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

En nem pufi nacit vettem a kisfiamnak tavaly hanem sima esonadragot. Ezt ratudja huzni barmilyen nadragra, harisnyara. Nekunk pont emiatt kerik ezt az oviba mert ha mennek ki eso utan vagy telen hoba akkor nem kell atoltozni csak felhuzzak a farmerre vagy a benti szabadido nadragra es kesz is. Mi tavaly telen ugy hasznaltuk, hogy harisnya, szabadido nadrag es arra jott az esonadrag. de pl. multheten a kisfiam a farmernadragra huzta fel amikor mentunk eso utan a parkba. Teljesen vizallo. Jobban kihasznaltunk mint egy puffi nadragot. Nyaron, osszel, telen is hasznalhato csak ala kell oltozni. Van hozza kis taska is amibe osszelehet csavarni es vinni magaddal a parkba ha esetleg borus az ido. Kis helyen elfer. Lehet kantaros meg kantar nelkuli valtozatba is. Tobb helyen is kaphato ha rakeresel, hogy esonadrag gyerekeknek.


[link]

2014. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ok,köszi ez jól hangzik,majd utána nézek mikor aktuálisabb lesz:) meg lidl-ben is szoktak ilyeneket árulni nem?
2014. aug. 28. 15:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi azt fogunk az oviba bevinni.hisz ott nem is lehet farmerban,vagy legalábbis nem szeretik... Szerintem konnyeebb felvenni azt mint a harisnyát kinti gatyát..mi a kínaiban vettük 6ezereet 2reszest.
2014. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én vetem a lányomnak tavaly még idén is veszek ,neki sínadrágot .
2014. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!