Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagy gond ha a masfel eves...

Nagy gond ha a masfel eves kisfiamnak nem bor teli cipot veszek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 23:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
Én a saját lábamat sem rohasztom műben, szóval a gyerekével sem tenném ezt. Ráadásul az valószínűleg más szempontból sem túl egészséges.
2016. dec. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%
Vannak most már spéci kialakítású, légáteresztő szintetikus anyagok is. Inkább a cipő kialakítása fontos, pláne ha már szaladgál benne.
2016. dec. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Persze. Véget ér a világ ha a gyereknek nem bőr a cipője :D Hihetetlen tápos banda..
2016. dec. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

Miért is kellene bőr cipőt venni mindenképpen???

A fiamnak nagy ritkàn volt egy- egy. Nem tartott ki 1 hónapot sem, teljesen mindegy milyen màrka volt. Sokkal jobb nekünk a gore texes túracipők, vékonyak, hajlékonyak,melegek,nem fülled be a làba sem és sokkal sokkal tartósabb.

2016. dec. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%

A nagyobbik gyerekem 10 éves, soha nem vettem még neki drága bőr cipőt, a kicsi 3 lesz, neki sem azt vettem.

Saját magamnak is csak 20 év körül vettem és semmi bajom tőle. Amíg egy szezon alatt kinövik, addig nem fogok vagyonokat költeni rá. Hihetetlen mennyire sznobok egyesek!

Semmi bajom avval ha valaki megteheti hogy drága cipőt vesz, de ne állítsa már úgy be mintha az összes többi ördögtől való lenne ami tönkre vágja a gyerek lábát, gerincét. Marhaság....

2016. dec. 4. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
16%
Miért lenne gond ha nem azt veszel ?
2016. dec. 4. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
Engem speciel nem érdekel, más mit gondol vagy okoskodik. Van lehetőségem megvenni a minőségit, szóval miért a gyerek lábának kényelmén spórolnék?!
2016. dec. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem túléli a gyerek :-)
2016. dec. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
7-es azért azt elmondhatnàd, hogy miért is egyenlő a bőrcipő a minőségivel???
2016. dec. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
15%

Én sem bőr cipőt vettem, hanem a Decahstlomban bakancsot. Így is 16 ezer forint volt.

Van bőrcipője, ünneplős fekete de unokatesójától örökölte :)

2016. dec. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!