Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szórnál mogyorót egy olyan...

Szórnál mogyorót egy olyan kisgyerek mikuláscsomagjába, akinek az anyukája mogyoróallergiás?

Figyelt kérdés
Úgy hogy tudod, hogy allergiás az anyuka és a gyerek kora miatt egyértelmű, hogy a szülő fogja a csomagot "kezelni".
2016. dec. 6. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Dehogy!
2016. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

3 éves korig gyerek sem ehet mogyorot


De amugy sem tennék bele

2016. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%

A gyerek csomagjához mi köze az anyukának? Mi az, hogy ő fogja kezelni???

Egyébként, igen szórnék. A gyereknek adom, nem az anyukának.

2016. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Tekintve,hogy vannak olyan súlyosan allergiások,hogy a mogyoró illatától is rosszul lesznek,nem,nem tennék.
2016. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Mivel a mogyoróallergia nem csak akkor lehet veszélyes, ha az illető megeszi, hanem érintésre, vagy por beszippantásával is veszélyes lehet, úgyhogy semmiképpen. Olyan sajna van, hogy valaki akkor is eltéveszti a dolgot, ha tud az allergiáról, csak nem gondolt bele, vagy "elfelejtette". Nem mindenki tudja szemelőtt tartani, mert nem kell vele élnie. Az "áldozat"vagy, vagy gondolkodtok, mit rakjatok a csomiba?
2016. dec. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Szórnék, nyilván van annyi esze anyukának, hogy nem eszik belőle. Én még olyat nem hallottam, hogy ha egy családtag allergiás valamire, akkor senki nem eszik olyat.
2016. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Nem.

Csak akkor, ha tudnam, hogy szokott venni a gyereknek.

2016. dec. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
Kitalalom: mocsok anyos/ sogorno mogyorot tett a csomagba!
2016. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Ahogy a #5 írta!
2016. dec. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%
A legjobb barátnőm cukorbeteg, de van, hogy én is elfeledkezem róla. Van, aki reflexből állítja össze a mikuláscsomagokat vagy készen veszi, szóval ezért nem haragudnék meg ara, aki a csomagot csinálta. De én megpróbálnék figyelni rá. Amúgy sem tennék mikuláscsomagba mogyorót, mert gyerekként is utáltam - hasonló a helyzet a mandarinnal.
2016. dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!