Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves lányom most nyalt be...

3 éves lányom most nyalt be egy adag Balea Urea-s lábkrémet. Lehet tőle baja?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyi jutott a parkettre, és mennyi a szájába, de épp böfizett amikor rátaláltam. Sajnos nem tudja elmondani mi történt, mert autista.

2016. dec. 12. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy evett volna belőle, biztos rossz ízű, de az ügyletet hívd fel és kérj tanácsot.
2016. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem max hasmenése lehet, de azért én elolvasnám a krém dobozán a szöveget és az ügyeletre is betelefonálnék.
2016. dec. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hasonlo esetunk volt. En mentot hivtam. Jellett vinni a szer dobozat. Van egy osszetevolista h milyen hatoanyagok lenyelese eseten mi a teendo. Konkretan nalunk tudorontgent es eg napi megfigyelest rendeltek el.


Valojaban a kezdetivitsgalat utan mar otthagytak a gyereket a szobaba ha en nem figyelek ra, a mutya nem nezegeti, raadasul egy szobaba tettek egy tudogyuszis es egy gyomorfertozeses kisfiuval.

Ne adj isten meg egyszer lenne ilyen a haziorvosunmat/ ugyeletet merdeznem meg, meet semmi ertelme nem volt h a korhazban kellett maradnunk.

2016. dec. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!