Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól használsz gyermekedne...

Mikortól használsz gyermekednek gyerek tusfütdőt? Olyat ami nem babáknak való.2 éves kislányomnak vehetek Balea kids-et?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan!
2013. nov. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sensitivek közül bármelyiket:)
2013. nov. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod, általában nem lesz gond, de azért figyeld. Nekem mind a háromnak érzékeny a bőre, fürdetőkrémet használtunk az elejétől. 3 és 5 évesek. Gyógyszertárban kérdeztem, mit próbálhatnék ki tusfürdőt, ajánlottak is egyet, ami most új, és talán átmenet a krém és a tusfürdő között,...hát két hét után viszketett a bőrük tőle, visszatértem a krémhez. A lányom kapott a barátnőméktől gyerek tusrürdőt, ő az 5 éves, kipróbáltam neki, rák vörös lett a nyaka meg a hasa tőle. Úgyhogy nálunk marad a krém még.
2013. nov. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. Kisfiamat 2-1,5 éves korától a baba lanolinossal fürdetem, azzal fürdünk mi is.
2013. nov. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocs 2-2,5 éves korától
2013. nov. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan próbálj ki neki valami gyerekfürdetőt.

Nálunk semmire nem allergiás a fiam csak a Balea tusfürdőre :(

2013. nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én normál habfürdővel fürdetem 2 éves kora óta. 3 éves elmúlt, de semmi baja nem volt tőle
2013. nov. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!