Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyorsan nőnek a gyerekl...

Milyen gyorsan nőnek a gyereklábak?

Figyelt kérdés
Az lehet hogy egy hónap alatt egy számot nőtt kislányom lábacskája? 20-as kiscipőt vettem neki egy hónapja, és a tegnap néztem, már majdnem kicsi neki.
2008. okt. 7. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igen, létezik. Ennek főleg a gyerekcipő gyártók örülnek, mi szülők kevésbé :)


Judy

2008. okt. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Igen, akár egy hónap alatt is lehet cipőt cserélni, és ehhez képest pofátlanul drágák tudnak lenni a gyerekcipők sajnos. Ezért nem is érdemes drágát venni, meg túl sokat, én mindig börzén veszek cipőt. Múltkor 600 forintért vettem az egy éves kisfiamnak tündéri sportcipőt, szinte nem is látszik rajta, hogy használt.
2008. okt. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül a cipőn nem spórolok,holott igen gyorsan kinövi-akár havonta is.Nem tudni,h a másik baba hogyan koptatta ki,miként áll a lába,és lehet,h az az én babámnak nagyon nem tesz jót.Az egészséges láb és járás nagyon fontos,a gyerekkorban kialakuló problémák egész életükre kihatnak.
2008. okt. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!