Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S Valaki nagyon gyorsan...

S. O. S Valaki nagyon gyorsan segitsen teljessen kétségbe estem, ez mitől lehet a kis fiamnak?

Figyelt kérdés
Már nem elöszőr fordul elő, a kis fiam amikor kakil berepedt a kisfeneke, és vérzett. Egy kb. 1 hónapja volt. De most viszont mikor kakilt, csak ugy folyt a vér a fenekéből, megnéztem de most nincs megrepedve a feneke, ugyhogy ez belülről jött, szólt hogy fáj ahogy kakil. Mitől lehet? Nagyon megijedtem, és szegény nem érti hogy miért aggodom ennyire, ha valami rossz jellegü probléma lenne, akkor más tünete is lenne, ugye? Segitsetek!!!!!!!
2011. okt. 6. 18:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Doki?
2011. okt. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
azonnal vidd kórházba, vizsgálják meg ott, ha szükséges, avatkozzanak be! Ezt nem fogja egy fórum megoldani!
2011. okt. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel az orvost!!!

Nem volt kemény a széklet?Mennyit iszik?Lehet, hogy csak megsértette a széklet a bélfalat..De ezek csak tippek.Én sűrgősen felhívnám a dokit, vagy legalább az ügyeletet.

2011. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom miért kérded ezt! Ha valaki vért kakál az sosem jelent jót. Irány a doki!
2011. okt. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább orvos.

Ha élénkpiros volt a vér, akkor aranyér, esetleg a széklet felsértette a bélfalat, ez a jobbik dolog.

Ha a vér színe sötét volt, az komoly probléma, azonnal keressél fel egy orvost.

2011. okt. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Amit előttem is tanácsoltak: vidd el az ügyeletre! Vizsgálja meg egy orvos, ő majd megmondja, mi miatt lehet és te is megnyugodhatsz, hogy nem csak találgatásokat kapsz látatlanban.
2011. okt. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Itt írogatás helyett, már rég be kellett volna vágni a kocsiba, és elhajtani vele a sürgősségire! Mivel a bélfalban nincsen kemény felszín, ahová az eret nyomhatnák vérzéscsillapítás céljából, így gyorsan rengeteg vért veszthet!


Nem is értem, h van annyi eszed, h doki helyett ide írogatsz!

2011. okt. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
remélem elvitte már...
2011. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ird meg mit mondott a doki,remélem semmi baj.
2011. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
írd meg létszíves mi lett a fiaddal,és hány éves amúgy?
2011. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!