Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek mennyi jateka van a...

Nektek mennyi jateka van a gyereketeknek? Erzitek hogy sok vagy kevés?

Figyelt kérdés
Alkalomtol fuggetlenul is szokott. neha kapni aprobb játékokat?
2016. dec. 18. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk konkrétan mindenhol gyerekjátékok vannak amik az évek alatt felhalmozódtak.

Egy részét titokban elajándékoztam és még így is rengeteg van.

Nem engednek kidobni semmit még ha törött is.

Én szinte soha, a férjem viszont sűrűn szokott alkalmakon kívül is venni játékot.

Tapasztalatom szerint a játékok 99%-a pár órára köti le a gyereket.

Nálunk a kivételbe tartoznak a kedvenc legok,társasjátékok, könyvek.

2016. dec. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Igaz egyke fiam van, de van két nagybácsija akik arra is Legot vesznek neki mikor csak mosolyog rájuk :)

Nálunk is sok játék van, de próbálunk határt tartani és ha már ilyenek a rokonok célzunk rá, olvasni szeret és Legozni. Tényleg igaz rengeteg játék van ami két három óráig izgalmas utána csak porfogó lesz.

2016. dec. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Rengeteg játékuk van.
2016. dec. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Az állókát-ami kb 1,5x1,5 méteres- használom játéktárolónak. Ha mindent belerakok, akkor púposan tele van+csúszda, kismotor, ugrálóka stb. Ez mind 1gyereknek.

Rengeteg, fölösleges, semmi értelme, hogy ennyi legyen. Én+a férjem nem szoktunk venni neki csak ritkán. Hetente kb 1-2 barát/rokon jön hozzánk, mindig hoznak neki valamit+ugyebár karácsony, szülinap, névnap.

Szívem szerint a felét eldobozolnám, de most kit bántsak meg, hogy ""eldobom ""a gyereknek vett játékot...

2016. dec. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

En rettentő soknak érzem a játékait, pedig csak két 1mx1m dobozt tenne ki az óriásplüssök és a nagyjátékok(babakonyha, kismotor, ugrálóscsacsi,gyerekmedence, szánkó) nélkül. Mindenki más szerint ez pont elég.


Nincs csúszdája, játszóháza, trambulinja, elektromos autója, szerszámkészlete, óriásbabája, meg még jó sok nagyobb holmit fel tudok sorolni, de így soknak érzem, amik vannak. Nekem pl feleannyi ruhám/mütyüröm sincs, mint neki és még a sajátomat is soknak érzem.


Első unoka, első gyerek a rokonságban, mindenki ömleszti a holmikat, hiába mondom, hogy nem kell.

2016. dec. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is sok van,konkrétan van egy szobánk direkt játékoknak

Nem csak ünnepeken kapnak játékot,év közben is van,hogy csak úgy kapnak nagyobbat is

Én is és ők is érzik,hogy sok játékunk van

2016. dec. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4- es, nem gondolkodtal , hogy elajandekozol belole ?

Nem csak most Karacsonykor, de egesz evben vannak szegeny gyerekek, ciposdoboz akcio, vagy csak veviszed egy korhazba.

En ezt evente megcsinalom, most vittem be egy nagy zacsko bebimatekot egy gyujtohelyre, tavaly karacsonykor meg egy zsak plusst a szegedi gyerekklinikjara, nem gyoztek halalkodni.


Sot a barat gyerekeknek karacsonyra az enyem kinott jatekait adom :)

2016. dec. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

A gyermekemnek elégnek tűnik, de én keveslem a játékait mert kateforizálva nézem.

Pl külön finommotorikára, külön kreativitás önállo játékhoz,külön nagymozgásokhoz, kulon koncentrácionöveléshez stb.mások szerint sok a játéka én viszont a korosztalyt nézem es mindig tudom miben hogyan fejlodik és mik a kialakulo képességei vagy mikben van lemaradva.

Én folyamatosan érzem hogy mikor minek van ideje szoval hiàba mondjàk nekem hogy mennyi autoja van a gyerekemnek amikor pl egy olyan sincs amibe pakolhatna es pedig a dömperes korszakát éli igy veszek dömpert is.vagy vonalvezetést tud alapozni még egy autopálya is ami csak egy gagyi van.

A játekokat ahogy nagykonyvben irjak, nincs mindig szem elott, hanem forgatom igy nem unja.


De sűrűn kap tőlem de csak apróságokat.

Hol matricás füzet várja bölcsi utàn, hol varázskifestős, hol uj gyurma, multkor a főnökömtől kapott kisszsákot mindenféle varázsceruzával zsirkrétaval ami szivárványos vagy arany ezust csikot huz vagy kabala van a végén azzal sem vártam a szülinapjáig vagy legutobb mandalát vettem.

Amugy én ki se birom hogy dugdossak előle valamit a karácsonyi ajit is utolso pillanatra hagyom.már amiket rokonok biztak rám megvettem es a rokonoknál van

2016. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sokkal több, mint kellene. És igen, alkalomtól függetlenül is szokott kapni, illetve időnként kénytelen vagyok engedni, hogy elköltse esztelenül a perselypénzét, különben nem érti, hogy miért is jó neki, ha gyűjti.


időnként elhatározom, hogy akkor jöhet csak új játék a házhoz, ha 2 megy... de aztán jön egy szülinap, karácsony... éás megint nem férünk.

Bár meg kell mondjam, észre sem vette, hogy 4 társast is eladtam a polcról :o szóval gáz.

2016. dec. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"En rettentő soknak érzem a játékait, pedig csak két 1mx1m dobozt tenne ki "


2 köbméter azért igencsak sok! ha így mérném, szerintem nálunk nem lenne ennyi, pedig elönt minket a játék.

2016. dec. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!