Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi ajándékot vesztek...

Mennyi ajándékot vesztek másfél éves gyereketeknek karácsonyra? És miket?

Figyelt kérdés
Még nem vettem semmit de már most érzem hogy el fog velem szaladni a lóóóó
2016. nov. 17. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:

1 Babay Wheels készletet kapott a fiam akkor.

Most 3,5 éves, most is "csak" 2 ajándékot kap. De most mr jobban fel is fogja a karácsonyt.

2016. nov. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Az enyem is pont Karacsonykor lesz masfel eves, 1 ajandekot kap, fa kockakat ilyen huzhato kis kocsiban vannak.

Nem vagyok hive a sok ajandeknak nem tanitom erre.


Van egy feltestvere az exemtol, szornyen nevelve , 3.5 eves , most tanitjak szobatisztsagra , minden pisiles utan uvolt, hogy " ajandekot akarok " mert erte szoktattak , ha pisil bilibe ajandek.

A boltban uvolt, hogy vegyel ajandekot! Na, ezt en nem csinalom ...

Nem az ajandekkal lehet megvenni a gyerek szeretetet.

2016. nov. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lányom tavaly karácsonykor volt másfél éves, egy játékbabakocsit kapott és egy doboz gyurmát.(mindkettőt imádja)
2016. nov. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan vagyok mint te. Én már elkezdtem.. A nagyiktól is kap 2-3at fejenként. Már megvan kettő, de még 1-2 tuti lesz.. Sok játéka van de mindig van ami leköti, jókat el tud jatszani magától is. Boltban viszont még sose hisztizett hogy az kell neki, nyugodtan bemehetek nézelődni vele játékboltba, még mutogatok is neki párat. Aminél felcsillan a szeme az nyerő. Nagyon akaratos de játékért még sose hisztizett szerencsére!
2016. nov. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mivel második gyerek, igaz egy éves, megmondom őszintén nem sok minden szándékozunk venni. A családtól is ezt kértük. A Nagytól szinte mindent megörökölt. Annyi játékuk van,hogy már a szüleim házába hordom a padlásra.

Meg szerintem ő még annyira nem is értékeli.

Szóval kb. 2-3 ajándékot kap (a Nagy elsőként jóval többet kapott). Megállapodtunk a családdal,hogy pénzt adnak,ha nagyon akarnak (azt sem muszáj), abból meg később veszünk valamit, aminek valóban örül.

2016. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
17 hónapos lesz karácsonykor a fiam,fp. Tanuló asztalkát kap meg mivel a névnapja is akkor van így még plusz valami kis apróságot mellé.
2016. nov. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy drágább, meg két olcsóbb (max 2000 ft/db).
2016. nov. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Parkolóházat veszünk majd sok szinteset.

Lego Duplo nagy vödröset.

A nagyszülőktől autót kap, olyasmit mint a babi taxit.

2016. nov. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!