Meg lenne fázva?

Figyelt kérdés

Nem tudom másképp leírni,olyan mintha húzodna a levegő amikor veszi a kisfiam.

Az orra 2 napja folyik. De most hajnalban felébredt és hallom h húz mikor veszi a levegőt.

Mit adnak erre? Még csak 2 éves.

Nagyon ijesztő.


2017. jan. 1. 05:12
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Krupp!! orvoshoz vidd mindenképp mert könnyen eldurvul! Amikor nehezen veszi a levegőt akkor jol öltöztesd fel es nyiss rá telibe ablakot! A hideg párás levegő rögtön segíteni fog. Hidegpárásító ha van, akkor éjszaka menjen neki! Ha van inhaláló készülék akkor salvus vízzel inhalaljon! Fognak irni nektek gyógyszert, hogy legvégső esetben, ha semmi nem segít, akkor azt be tudd neki adni.
2017. jan. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért látatlanban nem mondanám rá, hogy krupp, más is okozhatja a nehezített belégzést. A párásítással, inhalálással, sokszori szellőztetéssel és hűvös levegővel nem ártasz, viszont orvoshoz mindenképpen elvinném.
2017. jan. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Rosszul irtam 1 éves nem 2.


Ma lenne nálunk buli,el halasszam emiatt?

2017. jan. 1. 07:49
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


El tudod ma vinni orvoshoz, hogy ránézzen?


Ami a bulit illeti: Én ezért nem mondanám le, lehet, hogy csak be volt dugulva az orra, ha más baja nincs, nem rossz a közérzete, akkor ezért nem halasztanám az esti mulatságot. Annyi, hogy aki tud/szokott vezetni, az ne igyon, hogy baj esetén be lehessen pattanni, és irány az ügyelet.

2017. jan. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azert írtam egyből a kruppot, mert nálunk dettó ugyanígy volt tavaly ugyanekkor. Azóta màr igencsak kiokosodtam a témában, és a leírás alapján (kicsi megfázás, húzó légzés, mindez éjszaka), nagyon gyanús. Nem biztos persze, hisz nem vagyok orvos, de mondom, tavaly ilyenkor ugyanezt tudtam volna leírni. Én nem foglalkoztam vele először, mert nem volt olyan vészes, azt hittem, csak bedugult az orra, másnap kicsit rekedtesebb volt, de esett az eső és nem akartam elsétálni vele az orvoshoz, úgyhogy csak betelefonáltam, hogy olyan furcsa a gyerek, rekedtesen sír. Nagyjából csak annyi tanácsot kaptam, hogy semmit kb. De megnyugodtam, hogy akkor biztos semmi ok a pánikra. Harmadnap màr brutálisan fura módon sírt, úgyhogy inkabb bevittem, és még le se vetkoztettem a síró gyereket, már mondta a doki, hogy "ajaj"... a Heim Pálban kötöttünk ki. Ha előbb megnézetetem, talán elkerültük volna a kórházat, ahol aztan még egy vírust is összeszedtünk, király volt... ekkor fél éves volt a pici, most másfél, és azóta lekopogom, semmi baj nem volt. Szoval nem kell felni, mert ha időben megfelelően van kezelve, akkor nagyon szépen kordában tartható dolog, de rosszra is fordulhat. Úgyhogy en azt tanácsolom, nézesd meg őt. Inkabb legyen egy felesleges kör
2017. jan. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Elméletileg van ma ügyelet.

Jó kedvű amúgy

2017. jan. 1. 08:23
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

2-es vagyok

Az én gyerekem is volt már kruppos (nem is egyszer), szóval nekem is van bőven tapasztalatom, attól még nem lehet egyszerre ezzel diagnosztizálni és riogatni valakit, csak mert húz neki belégzéskor. Ahogy írtam, el kell menni orvoshoz és ott majd segítenek.

2017. jan. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt írtam. Jóindulat vezérelt, de akkor bocs
2017. jan. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ne veszekedjetek lányok! Nem lehet egyforma a véleményünk

Voltunk dokinal. Azt mondta tiszta a tüdő. A torka picit piros. Írt kupot fulladasra de csak akkor adjam ha rosszabbodik.

Az mit jelent?

2017. jan. 1. 10:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi is kupot kaptunk anno, de szerencsére sose kellett. Azt tenyleg csak akkor, ha nagyon fullad, és végképp semmi nem segít, mert az nagyon erős gyógyszer
2017. jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!