Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A minecraft számítógépes...

A minecraft számítógépes játék egy 6-8 éves gyerek számára káros vagy hasznos inkább?

Figyelt kérdés
2017. jan. 3. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Karos.
2017. jan. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Miert lenne káros, hagyjuk már ezt a butaságot. Az enyém nyolc éves, menő az osztályban a Minecraft, szinte mindenki játszik vele.

Sima építkező a játék, semmi erőszak nincs benne, mértékkel simán engedem játszani vele.

2017. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Az enyem is nyolc eves. Megsem erdekli. Hiaba meno...Ertelme nem sok van.
2017. jan. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem káros, de semmi értelme sincs. Viszont az én fiaim is szeretik,hétvégente játszanak vele. Egy értelme mégis van: mivel imádja, kért minecraftos könyvet. Kettőt ki is olvasott 8 évesen :) :) Szóval nem tiltom. :)
2017. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
80%
Inkább hasznos. Jól lehet vele fejleszteni a kreativitást.
2017. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Én sokáig elleneztem ezt a játékot. 12 éves fiam kb. 8 éves volt amikor elkezdett vele játszani. Nem ül egész nap a gép előtt mivel versenysportoló és mellette kitűnő tanuló. Általában hétvégén szokott játszani és szinte az összes minecraftos könyvet elolvasta. Most ott tartunk, hogy elkezdett írni egy blogot is ezzel kapcsolatban. Ha kíváncsiak vagytok rá itt meg tudjátok nézni.

[link]

Szerintem arra kell odafigyelni, hogy kivel játszik, mert ugye játszanak online különböző szervereken is.

2017. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%

Mindkettő egyszerre. Káros, mert függőséget okozhat, és minimális erőszak van benne(szörnyeket is kell benne ölni), viszont hasznos mert pl. kreatív módban építhet amit akar, és redstoneozhat. Én megmutatnám neki, de nem erőltetném.

14/L (Én is Minecraftozok)

2018. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!