Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislányom metsző- és...

3 éves kislányom metsző- és szemfogai egy hónapja szürkésen elszíneződtek. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem hinném, hogy romlanak, mivel az első fogai óta jó minőségű fogkrémmel és fogkefével mossuk. Semmi olyat nem evett, amit eddig nem; nem iszik üdítőket, teát; nem nassol édességeket. Viszont elkezdett szedni egy gyerek-multivitamint, bár lehet, hogy csak én társítom ezzel, és a szürkülés már előtte megvolt, csak hát ugye keresem a választ a miért-re. Volt/van valakinél még ilyen? Légy szíves, írjatok! Esetleg tud valaki olyan oldalt a neten, ahol van ilyen téma?
2008. okt. 8. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján sztem is a mvitamin az oka,de a legjobb,ha elviszed a fogorvosodhoz és tőle is megkérdezed.Esetleg keress rá itt: [link]
2008. okt. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2008. okt. 8. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én kifiamnak is elszíneződött elől a fogai.Megmutattam a fogorvosnak és azt mondta,hogy lelehetne festeni ami kb:30-40 percig tart.A gyerek nem ül meg eddig egyhelyben.Úgyhogy marad a fogmosás.erre én is kiváncsi lennék,hogy van-e olyan oldalt.
2008. okt. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamnak is elszíneződött, azt mondta rá az orvosunk, hogy beütötte, megsérült a fog.És valóban, előtte pár nappal történ egy kisebb balesete...Azóta a lányomnak is ugyanez...
2008. okt. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!